Izabella Krzan dodała fotkę sprzed dwóch lat. Zakryła naprawdę niewiele

0
9229
Izabella Krzan wspomnienie z przeszłości
Niezwykłe wspomnienie Izabelli Krzan

Była Miss Polonia i Prezenterka Koła Fortuny, Izabella Krzan znów zaszalała. Fani przecierają oczy ze zdziwienia po tym, jakie zdjęcie zobaczyli na jej Instastory. Coś czujemy, że w ciągu kilku godzin, fotka stanie się hitem Internetu. Sympatyczna Izabella zakryła naprawdę niewiele, a uroku wszystkiemu dodaje fakt, ze zdjęcie to wspomnienie z przeszłości.

Izabella Krzan zakryła naprawdę niewiele

O tym, jak piękna jest Izabella Krzan Polacy przekonali się w 2016 roku, kiedy to olsztynianka sięgnęła po tytuł Miss Polonia. Obecnie gwiazda TVP nie przestaje zaskakiwać swoją urodą. Jej piękne wdzięki, a przede wszystkim nogi możemy podziwiać podczas emisji Koła Fortuny, a także na Instagramie.

Wydaje się, że właśnie social media są środowiskiem, gdzie Izabella Krzan prowokuje swoich fanów, czy to kusymi sukienkami, odsłoniętym dekoltem, czy tak, jak teraz, gorącymi wspomnieniami z przeszłości.

Krzan wrzuciła na swoje Instastory wspomnienie z 26 czerwca 2018, a właściwie fotografię, na której pokazała mocno wycięty dekolt. Przed dwoma laty Izabella Krzan nie była jeszcze tak popularna jak teraz. Dlatego też większość fanów zapewne fotkę widzi po raz pierwszy.

Czy Waszym zdaniem, Krzan to najpiękniejsza Polka? Co do tego, że jest najpiękniejszą twarzą TVP chyba nikt nie ma, nawet najmniejszych wątpliwości. Rzućcie okiem i dajcie znać!

Izabella Krzan

źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here