Biedronka zmienia wszystko. Wejdziesz do sklepu i nie uwierzysz własnym oczom

0
Biedronka Jeronimo Martins 2020

Jeronimo Martins Polska nie przestaje zaskakiwać. Sklepy sieci Biedronka zaczynają zmieniać się nie do poznania. Już wkrótce, w coraz większej liczbie punktów, zaczniesz czuć się bardziej jak w osiedlowym markecie, niż zachodnim dyskoncie.

Biedronka jest i zapewne jeszcze długo pozostanie ulubioną siecią większości Polaków. Lidl może tylko z zazdrością patrzeć na plecy ciągle zwiększającej dystans portugalskiej spółki. Nie wspominając już o innych niemieckich czy francuskich dyskontach.

Biedronka zmienia się o 180 stopni – Jeronimo Martins idzie na całość

Polak staje się coraz bardziej wymagającym konsumentem. Na przestrzeni lat nasze gusta i przywiązanie do tradycji ewoluowały. Dostrzegają to również zagraniczni inwestorzy – z grupą JM na czele. Co zmieni się w Biedronkach i dlaczego jest to rzecz, która – przynajmniej na początku – może nam „nie pasować” do tej właśnie sieci?

DZISIAJ GRZEJE:
Prosty przepis na pyszne roladki z kurczaka. Idealny pomysł na obiad

Otóż, jak wiadomo, Biedronka modernizuje kolejne swoje sklepy. Wprowadzane są różne innowacje i udogodnienia. Większość z nich mieści się jednak w ramach tego, czego możemy „spodziewać się” po grupie Jeronimo Martins. Natomiast jedna ze zmian, która pojawia się w ostatnio odnawianych punktach, może dziwić klientów szczególnie.

Jak czytamy chociażby w serwisie Otopress, a także w „Wiadomościach Handlowych„, w Biedronce pojawi się dział, którego wcześniej nie było. Mowa o tradycyjnej ladzie mięsnej. Tam można nabyć wędliny, ryby i sery na wagę, a nie tylko – jak dotąd – pakowane próżniowo i w plastikowych opakowaniach. Wielu klientów w sieci komentuje tę zmianę. Większość – co oczywiste – wyraża aprobatę dla takich działań Jeronimo Martins Polska. Nie brakuje jednak również opinii o tym, że takie rozwiązanie w sklepach sieci Biedronka to ogromne zaskoczenie i można wręcz dziwnie się poczuć, gdy w sklepie spod znaku sympatycznego owada, staje się obok tradycyjnej lady mięsnej. Miejmy nadzieję, że produkty w tym miejscu będą równie wysokiej jakości, jak marketingowe działania sieci.

  1. Wiktoria Gąsiewska upokorzyła fankę. Skandaliczne słowa celebrytki
  2. Remigiusz Mróz nie jest już z Katarzyną Bondą. Pisarka zdradziła, dlaczego
  3. Erkan Meric na najnowszych zdjęciach. Fani aktora przecierają oczy ze zdumienia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here