Erkan Meric na najnowszych zdjęciach. Fani aktora przecierają oczy ze zdumienia

0
30248
Erkan Meric zdumiewa

Odkąd Erkan Meric zagrał główną rolę w serialu „Więzień miłości”, jego życiem prywatnym zaczęły się interesować setki tysięcy wielbicieli. Przypuszczalnie wielu z nich ze sporym zdumieniem przecierało oczy patrząc na najnowsze fotografie aktora. Co takiego wywołało zdziwienie fanów przystojnego Turka? Zobacz TUTAJ: Erkan Meric – najnowsze zdjęcia 2021

Czy Erkan Meric w końcu się opamięta?

Niewątpliwie widzowie „Więźnia miłości” chętnie zobaczyliby Najlepszego Modela Świata w jakiejś innej produkcji. Trzeba bowiem przyznać, że aktorowi talentu nie brakuje. Jednakże, póki co, fani mogą tylko o tym pomarzyć. Erkan Meric swoimi najnowszymi fotografiami tylko potwierdza, że w tej chwili woli robić coś zupełnie innego.

Niestety, od blisko 2 lat serialowy Ömer nie zagrał w żadnym innym serialu. Chociaż rezygnując z występu w 3. sezonie „Więźnia miłości” głośno mówił, że chce poświęcić się innym projektom, jak na razie, efektów tego planu nie widać.

Złośliwi twierdzą, iż powód jest jeden. Po prostu Erkan Meric jest zbyt wybredny i odrzuca role, które są mu oferowane. inni idą jeszcze dalej twierdzącm że aktor nie otrzymuje żadnych propozycji. Rzekomo z tego powodu miało dojść do rozstania z Hazal Subasi. Serialowy Kervancıoğlu był podobno bardzo zazdrosny o jej rozwijającą się karierę.

Jak jest naprawdę, trudno orzec. Jedno jest pewne, Erkan Meric zamiast skupić się na szukaniu ciekawych propozycji zawodowych, póki co, zajmuje się zupełnie czymś innym. Pokazują to dobitnie jego najnowsze fotografie, które odnajdziemy na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Erkan Meriç (@erkanmrc)

Jak możemy dowiedzieć się z komentarzy pod zdjęciami, wielu fanów aktora przeciera oczy ze zdumienia widząc, że od kilku miesięcy w sferze zainteresowań tureckiej gwiazdy są spotkania z przyjaciółmi oraz nagrywanie filmików, których głównymi bohaterami są kotka Erkana o imieniu Bella, a także jego przydomowy ogródek.

Wielbiciele aktora zaczynają się coraz bardziej niepokoić. Najpierw mężczyzna spędzał długie wakacje na Wybrzeżu Egejskim, a teraz od dłuższego czasu przebywa w rodzinnym Mersin. Wielu obawia się, że Erkan Meric już na zawsze pozostanie aktorem jednej roli. Czy Wy uważacie podobnie? Czekamy na Wasze opinie.

Źródło: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here