Hazal Subasi rozczarowała

Wielbiciele Hazal Subasi są zniesmaczeni. Nie tego spodziewali się po swojej ulubienicy

Wydaje się, iż młoda aktorka rozczarowała swoich fanów. Najnowsze wieści dotyczące Hazal Subasi nie są dla nich najlepsze. Przez chwilę wielbiciele łudzili się, że jednak wszystko ułoży się inaczej.

Widzowie “Więźnia Miłości” żyli nadzieją

Jeszcze kilka dni temu media przypuszczały, iż Zehra z „Więźnia Miłości” zostawiła z Rizę Kocaoglu.  Przez długi czas w sieci nie pojawiały się żadne wspólne zdjęcia pary. Właśnie ta sytuacja spowodowała, że fani Hazal Subasi zaczęi podejrzewać, iż doszło do rozstania.

Z pewnością niejednego fana Turczynki ucieszyły takie doniesienia. Bowiem nie jest tajemnicą, iż Riza Kocaoglu nie należy do ulubieńców wielbicieli “Więźnia Miłości”. Dość powiedzieć, że zdecydowana większość osób wolałaby widzieć u boku Hazal Subasi kogoś innego, a nie 41-letniego playboya.

Hazal Subasi podjęła złą decyzję?

Ku rozczarowaniu fanów plotki nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Na Instagramie pojawiły się fotografie, które są dowodem na to, że Hazal Subasi ciągle spotyka się z Rizą. Mało tego, zdjęcia jednoznacznie wskazują, że między aktorami nadal jest uczucie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @hazalsubasi_ing

Okazuje się, że para spędziła miłe chwile w towarzystwie swoich znajomych. Jednym z nich był dyrektor jednej z największych firm w Turcji, Safa Haktanir.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez fanpage. hazal.subasi (@fanpage.hazal.subasi)

Tym co przykuwa uwagę jest również sylwetka Rizy Kocaoglu. Widać, że wakacyjny obóz odchudzający posłużył mężczyźnie, który na zdjęciach prezentuje się całkiem dobrze. Na brzuchu aktora nie widać śladu po dodatkowych kilogramach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hazal Subasi / Erkan Meric ❤️ (@only_hazalerkan)

Powyższe zdjęcia bardzo rozczarowały fanów gwiazdy “Więźnia Miłości”. Internauci nie kryli, że nie są zadowoleni ze związku Hazal z Rizą. W sieci pojawiły się komentarze zniesmaczonych wielbicieli Turczynki, którzy poczuli się nieco zawiedzeni postawą swojej idolki.

Dziad i baba

😪👎

Hazal i Riza 😢👎😭😢👎😭

Plakac sie chce co ta dziewczyna wyprawia

Hazal bardzo się zmieniła czy wybrała właściwą drogę…

wyrazam swoje niezadowolenie z wyboru jakiego dokonala.

🤡👺🤡🤮🤮🤮🤧🤧

Hazal z wujem Rizą

Źródło: Instagram

  1. Agnieszka Radwańska bezlitośnie skrytykowana. Niektórzy mówią wprost, że jest stuknięta
  2. Beata Kozidrak na zakupach. Uwagę zwraca jeden szczegół
  3. Edyta Herbuś przedmiotem żartów. Wszystko z powodu jednego gestu tancerki

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.