Anna Mucha ofiarą hejtu. Przykre komentarze pod adresem aktorki

0
1896
Anna Mucha ofiarą hejtu

Anna Mucha znana jest głównie z „M jak miłość”, choć wystąpiła także w wielu innych serialach, czy produkcjach filmowych. Gwiazda od jakiegoś czasu stała się obiektem olbrzymich plotek, jakoby znów związała się z Kubą Wojewódzkim. Wszystko okazało się jednak historią wyssaną z palca, ale Internauci po raz kolejny obrali Muchę na celownik. Tym razem jednak zrobiło się bardzo nieprzyjemnie, a całą historię nazwać można falą hejtu.

Anna Mucha ofiarą hejtu na Instagramie

Wszystko z powodu ostatniego zdjęcia, które na Instagramie zamieściła Anna Mucha. Aktorka znana między innymi z „M jak miłość” pochwaliła się wizytą w teatrze. Tym razem jednak nie na deskach, a po drugiej stronie – na widowni.

Uwagę fanów przykuła twarz Anny Muchy, zakryta gustowną maseczką w kwiaty. W tle widzimy również innych widzów spektaklu zabezpieczonych w ten sam sposób. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w zamkniętej przestrzeni musimy zasłaniać właśnie nos oraz twarz.

To jednak nie spodobało się fanom aktorki, a z komentarzy można wyczytać wręcz, że Anna Mucha zrobiła coś złego. Wylała się na nią fala hejtu.

 

„Zastanawiam się serio i poważnie nad poziomem intelektualnym osób, które dają sobie zarzucić kagańce na twarz.”, „Moda na wdychanie własnego dwutkenku węgla i grzybice płuc od jesieni”, „Poprostu niektórzy ludzie lubią być niewolnikami, wolny myślacy samodzielnie człowiek nie da się zniewolić” – to niektóre z komentarzy.

Anna Mucha do żadnego z nich się nie ustosunkowała, ale w jej obronie stanęli fani. Niestety jednak, na pierwszy plan (poprzez liczbę polubień) wysuwają się nieprzychylne komentarze, prawdopodobnie ze strony osób, dla których koronawirus nie istnieje. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here