Afera w TVN. Poseł Prawa i Sprawiedliwości wyrzucony ze studia

Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się nikt. To był normalny wieczór. Do momentu wejścia na żywo Katarzyny Kolendy-Zaleskiej i jej gości – Jacka Żalka z Prawa i Sprawiedliwości oraz Sławomira Nowaka z Platformy Obywatelskiej. W pewnym momencie dziennikarka TVN nie wytrzymała i… wyrzuciła Żalka z wizji. W Internecie aż wrze. Jedni skandują, że Jacek Żalek zachował się poniżej wszelkich norm, a inni alarmują, że TVN wprowadza cenzurę. Kto ma rację?

Jacek Żalek zdjęty z anteny TVN

Katarzyna Kolenda-Zaleska poprosiła Jacka Żalka o komentarz do słów “Polska bez LGBT jest najpiękniejsza. Z pewnością to, co wydarzyło się po chwili, zaskoczyło nie jednego. Dlatego, że Żalek… wyleciał z programu.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości po chwili słownych przepychanek odparł, że “LGBT to nie są ludzie, to jest ideologia”. W tym momencie dziennikarka TVN zagotowała się na sposób, który do tej pory nie był nikomu znany. Odparła, “są jakieś granice także w tym programie. Ja Panu podziękuje za naszą dzisiejszą rozmowę”. Po kolejnej słownej przepychance, Jacek Żalek z PiS przyznał “czy może się Pani ocknąć?”. Katarzyna Kolenda-Zaleska odparła, że Żalek ją obraża od początku programu i za słowa o LGBT, a także wycieczkę personalną, spuściła go z wizji.

Internet podzielił się wobec takiego zachowania dziennikarki TVN. Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości są wręcz zbulwersowani. Mówią o cenzurze mediów. Z kolei Ci, którym z PiS nie po drodze przyznają że to nie pierwsza, taka obraźliwa wypowiedź Jacka Żalka w kierunku środowisk homoseksualnych i w końcu ktoś zareagował należycie.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Hit! Ciasto bez pieczenia z zaledwie czterech składników

Ciasta bez pieczenia bywają bardzo proste do przygotowania i to jest ich największą siłą....

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

  1. Zapytał jej czy zanim powstało lgbt to nie było homoseksualistów? A teraz wy sobie odpowiedzcie sami. Wtedy będziecie wiedzieć czy lgbt to ideologia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here