Afera w TVN. Poseł Prawa i Sprawiedliwości wyrzucony ze studia

2
2745
Jacek Żalek i Katarzyna Kolenda-Zaleska (TVN)
Jacek Żalek i Katarzyna Kolenda-Zaleska (TVN)

Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się nikt. To był normalny wieczór. Do momentu wejścia na żywo Katarzyny Kolendy-Zaleskiej i jej gości – Jacka Żalka z Prawa i Sprawiedliwości oraz Sławomira Nowaka z Platformy Obywatelskiej. W pewnym momencie dziennikarka TVN nie wytrzymała i… wyrzuciła Żalka z wizji. W Internecie aż wrze. Jedni skandują, że Jacek Żalek zachował się poniżej wszelkich norm, a inni alarmują, że TVN wprowadza cenzurę. Kto ma rację?

Jacek Żalek zdjęty z anteny TVN

Katarzyna Kolenda-Zaleska poprosiła Jacka Żalka o komentarz do słów „Polska bez LGBT jest najpiękniejsza. Z pewnością to, co wydarzyło się po chwili, zaskoczyło nie jednego. Dlatego, że Żalek… wyleciał z programu.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości po chwili słownych przepychanek odparł, że „LGBT to nie są ludzie, to jest ideologia”. W tym momencie dziennikarka TVN zagotowała się na sposób, który do tej pory nie był nikomu znany. Odparła, „są jakieś granice także w tym programie. Ja Panu podziękuje za naszą dzisiejszą rozmowę”. Po kolejnej słownej przepychance, Jacek Żalek z PiS przyznał „czy może się Pani ocknąć?”. Katarzyna Kolenda-Zaleska odparła, że Żalek ją obraża od początku programu i za słowa o LGBT, a także wycieczkę personalną, spuściła go z wizji.

Internet podzielił się wobec takiego zachowania dziennikarki TVN. Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości są wręcz zbulwersowani. Mówią o cenzurze mediów. Z kolei Ci, którym z PiS nie po drodze przyznają że to nie pierwsza, taka obraźliwa wypowiedź Jacka Żalka w kierunku środowisk homoseksualnych i w końcu ktoś zareagował należycie.

2 KOMENTARZE

  1. Zapytał jej czy zanim powstało lgbt to nie było homoseksualistów? A teraz wy sobie odpowiedzcie sami. Wtedy będziecie wiedzieć czy lgbt to ideologia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here