Zmysłowe zdjęcia Hazal Subaşı, serialowej Zehry z „Wieźnia miłości” – ZOBACZ KONIECZNIE

0
3197

Hazal Subaşı, co rusz zaskakuje nas swoimi nowymi zdjęciami, które dodaje na portalach społecznościowych. Nie da się ukryć, że aktorka ma nieziemskie ciało i ma się czym chwalić. Ostatnio możemy ją zobaczyć u boku nowego partnera Riza Kocaoğla.

Turecką aktorka Hazal Subaşı ma zaledwie 24-lata. Urodziła się 2 maja 1996, studiowała na kierunku PR i reklama, a swoją karierę celebrytka zaczynała od modelingu. Nie przeszkodził jej w tym wzrost, bowiem aktorka ma jedynie 166cm. Polskim widzom znana jest z emitowanego przez TVP serialu ,,Więzień miłości”. W serialu gra rolę Zehry, która przyniosła jej ogromną sławę. W 2016 roku została finalistką konkursu piękności ,,Elidor Miss Turkey”. Ale to nie dziwi fanów Hazal, wszyscy zgodnie twierdza, że jest piękna kobietą. Subaşı, oprócz „Więźnia miłości” ma na swoim koncie także rolę w takich telenowelach jak ,,Çukur” (2017) i ,,Halka” (2019), niestety obie nie są emitowane w Polsce.

Zobacz prywatne zdjęcia Hazal Subaşı

Przez pewien czas Hazal spotykała się ze swoim kolegą z planu – Erkanem Meriçem, czyli serialowym Ömerem. Tureckie media okrzyknęły ich za parę idealną. Niestety ich związek nie trwał długo. Prawdopodobną przyczyną rozpadu była zazdrość Erkana o powodzenie zawodowe Hazal, co wywoływało nieporozumienia między aktorami.

Obecnie serialową Zehrę zobaczyć można z nowym partnerem Rizą Kocaoğlu, który także jest aktorem. Związek ten wzbudza wiele emocji wśród fanów aktorki, bowiem Riza jest starszy od Hazal o 17 lat. Różnica wieku nie wydaje się jednak problemem – szczęśliwa Hazal publikuje na swoim instagramie zdjęcia z ukochanym.

https://www.instagram.com/p/CC8TLX4paJY/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here