Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy nie przebiegło zgodnie z planem. Janusz Kowalski nie wytrzymał

0
879
Janusz Kowalski, Andrzej Duda

Janusz Kowalski ujawnił zdjęcia z zaprzysiężenia Andrzeja Dudy. Nikt nie spodziewał się, że część zebranych zachowa się w taki sposób. Jego zdaniem to istna prowokacja i błazenada, która w tym szczególnym dniu nie powinna mieć miejsca.

Wybory prezydenckie wzbudziły ogromne emocje wśród Polaków. Stało się tak nie tylko ze względu na nietypowe okoliczności, jednak kampanie prezydenckie i kłótnie pomiędzy partiami również dołożyły swoją cegiełkę. W wyniku wszystkich działań Polska podzieliła się na dwie części. Było to również ogromnie zauważalne na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Posłowie, którzy uczestniczyli w uroczystości posunęli się do niewiarygodnych działań. Janusz Kowalski nie mógł milczeć – wszystko pokazał na Twitterze.

Janusz Kowalski: „To stoi w sprzeczności z tekstem Konstytucji RP”

Zaprzysiężenie to wyjątkowa uroczystość podczas której prezydent musi złożyć przysięgę dotyczącą swoich obowiązków wobec kraju. Jest to bardzo doniosły i uroczysty moment, który powinien być przyjęty z odpowiednim szacunkiem, niezależnie od poglądów zebranych. Jednak część posłów uznała, że to świetny moment na przeprowadzenie prowokacji. Janusz Kowalski pokazał zdjęcie na którym widać ich w całej okazałości.

Na umieszczonej fotografii możemy zauważyć, że wiele kobiet i mężczyzn postanowiło zasłonić swoją twarz tęczową maseczką. Ponadto Klaudia Jachira, posłanka KO trzymała w rękach baner z napisem „Krzywoprzysięzca”, a podczas składania słów przysięgi przez Andrzeja Dudę można było usłyszeć buczenie na sali. Janusz Kowalski zdecydował, że tak skandaliczne zachowanie nie może obejść się bez słowa. Oprócz udostępnienia wymownego zdjęcia sam skomentował całą sytuację.

DZISIAJ GRZEJE:  Kiedy koniec pandemii w Polsce? Krzysztof Jackowski zdradza przerażającą wizję

Zdaniem Kowalskiego była to „błazenada postkomunistów na uroczystym Zgromadzeniu Narodowym”. Polityk nie potrafi zrozumieć, ze w tak ważnym dniu dla Polski i Polaków znalazły się osoby, które zdecydowały się prowokować „symbolem ideologii gender i LGBT, która stoi w sprzeczności z tekstem Konstytucji RP”. Tym bardziej, że jak zauważył Janusz Kowalski większość z nich trzymała ją w dłoniach.

WIADOMOŚCI Z PIERWSZEJ RĘKI:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here