„Więzień Miłości”. Serialowa Bahszende to prywatnie zupełnie inna osoba

0
2305
Więzień Miłości Bahszende

Na pewno wielu widzów serialu „Więzień Miłości” będzie zszokowanych tym, jak w życiu prywatnym prezentuje się serialowa Bahszende. Gwarantujemy, że zaskoczy Was zarówno wygląd, jak i usposobienie Nalan Orgut. 

Bahszende z serialu „Więzień Miłości”

Niewątpliwie polscy fani tureckich seriali nie kojarzą z imienia i nazwiska Nalan Orgut. Jeśli jednak powiemy, iż aktorka ta odtwarza rolę Bahszende w produkcji „Więzień Miłości” okaże się, że zna ją wiele osób.

Przypomnijmy, iż Bahszende to babcia Omera i Ayshe. Bez dwóch zdań kobieta ta nie należy do sympatycznych postaci. Seniorka uważa się za lepszą od innych ze względu na swój status społeczny. Poza tym, kobieta cały czas knuje, aby rozdzielić głównych bohaterów serii „Więzień Miłości”, czyli swojego wnuka i Zehrę. Na szczęście jak na razie jej intrygi nie odnoszą zamierzonego skutku.

Ponieważ widzowie często utożsamiają aktorów z granymi przez nich postaciami, Nalan Orgut nie kojarzy się Polakom dobrze. Gdyby zapytać widzów, większość z nich odpowie, że Turczynka jest niemiła i stara. Tymczasem przeglądając jej Instagram przekonamy się, że takie myślenie to wielki błąd. Otóż prywatnie artystka jest zupełnie inna niż Bahszende z telenoweli „Więzień Miłości”.

Bahszende i Nalan Orgut są zupełnie inne

Po pierwsze Nala Orgut nie jest aż tak wiekowa jakby się wydawało. Aktorka urodziła się w 1961 roku w Izmirze. Zatem daleko jej do staruszki jaką gra w serialu. Zresztą jej prywatne zdjęcia pokazują, że daleko jej do określenia „seniorka”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nalan Örgüt (@orgutnalan)

Kolejną olbrzymią róznicą między Bahszende a Nalan Orgut jest podejście do życia. Jak dobrze wiemy babka Omera jest zawziętą i zgorzkniałą osobą. Tymczasem przeglądając konto aktorki na Instagramie przekonujemy się, iż kobieta jest niemalże cały czas uśmiechnięta. Oprócz tego chętnie i często spotyka się z przyjaciółmi, a także ma kochająca się rodzinę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nalan Örgüt (@orgutnalan)

Jednak największe zaskoczenie budzi fakt, że gwiazda produkcji „Więzień Miłości” to niezwykle aktywna kobieta. Poniższe nagranie pokazuje jak serialowa Bahszende ćwiczy na siłowni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nalan Örgüt (@orgutnalan)

Jesteście zaskoczeni życiem prywatnym Nalan Orgut? Spodziewaliście się, że aktorka jest zupełnie inną osobą niż odtwarzana przez nią postać?

Źródło: Instagram

  1. Kasia Tusk przeżywa dramatyczne chwile. Nieoczekiwanie celebrytkę zaatakowano
  2. Ola Żebrowska w dziwacznej stylizacji. Celebrytka wyjaśnia z jakiego powodu
  3. Jak mieszka Cezary Pazura? Luksusowe wnętrza domu Pazurów robią wrażenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here