Wiadomości TVP znów pod ostrzałem. Trzaskowski wypowiada wojnę

0
Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski

Im bliżej wyborów prezydenckich, tym gęstnieje atmosfera. Przekonały się o tym doskonale Wiadomości TVP. W głównym programie informacyjnym Telewizji Publicznej wyemitowany został mocny materiał, uderzający w Rafała Trzaskowskiego. Sam Trzaskowski nie pozostał dłużny i kieruje sprawę na drogę sądową. Kandydat Koalicji Obywatelskiej domaga się od Jacka Kurskiego i spółki 100 tysięcy złotych odszkodowania, które TVP ma wpłacić na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wiadomości TVP atakują Trzaskowskiego, ten mocno odpowiada

Rafał Trzaskowski ma dość propagandy TVP. Propagandy, o której tak głośno od wielu miesięcy mówią jego koledzy i koleżanki z Platformy Obywatelskiej. Po ostatnim materiale, który pojawił się w głównym wydaniu Wiadomości TVP, kandydat na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej trzasnął pięścią w stół. Powiedział dość i pozywa Telewizję Polską… do sądu.

Trzaskowski będzie domagał się od Wiadomości TVP dużego odszkodowania. Kwota to 100 tysięcy złotych, które w przypadku wygrania sprawy sądowej przez Rafała Trzaskowskiego, Telewizja Polska ma przelać na konto WOŚP.

O co tak naprawdę poszło? Według informacji Gazety Wyborczej, kością niezgody jest materiał, który Wiadomości TVP wyemitowały podczas głównego wydania o godzinie 19:30. Nosił on tytuł „Trzaskowski odbierze Polakom 200 miliardów”. Zdaniem materiału Telewizji Polskiej, kiedy Rafał Trzaskowski zostanie Prezydentem RP, zrealizuje wszystkie roszczenia żydowskie.

Rafał Trzaskowski żąda w pozwie, aby Telewizja Publiczna przez pięć dni, przed głównym wydaniem Wiadomości TVP emitowała przeprosiny. Kandydat przy okazji, według Gazety Wyborczej zapowiedział też, że wystąpi w dzisiejszej debacie prezydenckiej. Mimo, że zarówno on, jak i jego polityczni zwolennicy od wielu dni atakują TVP o „niezdrowe” zasady debaty.

źródło: Gazeta Wyborcza

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here