Szymon Hołownia bez cenzury o Dudzie. Jego słowa zapamiętamy na długo

3
23563
Szymon Hołownia uderza w Andrzeja Dudę
Szymon Hołownia o Andrzeju Dudzie

Szymon Hołownia to kandydat, który jeszcze niedawno uważany był za głównego rywala Andrzeja Dudy w wyścigu o prezydencką reelekcję. Teraz jednak okazuje się, że Hołownia został zepchnięty na dalszy plan przez Rafała Trzaskowskiego. Kandydat Koalicji Obywatelskiej odkąd pojawił się na wyborczym ringu, stale wzmacnia swoje poparcie. Do tego stopnia, że na dziś nie wiadomo, kto jest już faworytem drugiej tury wyborów prezydenckich. Wielu zarzucało Hołowni, że ten jest zbyt delikatny. Teraz jednak Szymon Hołownia postanowił na finiszu kampanii prezydenckiej zaostrzyć swój język. Jego słowa o Andrzeju Dudzie zapamiętamy na długo.

Hołownia bez cenzury o Andrzeju Dudzie

Szymon Hołownia udzielił wywiadu dla Radia Zet, w którym obalił przede wszystkim tezę, że jest rzekomo kandydatem „anty”. Sam stwierdził, że jest kandydatem „za”. Przyszłym Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, który opowiada się między innymi za zakończeniem polsko-polskiej wojny. Hołownia wskazał też inne, ważne punkty swojego programu: czysta klimatycznie Polska, silna międzynarodowo Polska z poważnymi sojusznikami. I przede wszystkim: prawdziwie demokratyczny kraj.

Od bezpartyjnego kandydata oberwało się Andrzejowi Dudzie. To, co powiedział Szymon Hołownia to słowa, na które nie odważył się nigdy wcześniej. Znany z anteny TVN kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej mocno wypunktował Andrzeja Dudę.

Na sam początek Szymon Hołownia przyznał, że nie głosował na Andrzeja Dudę, lecz rozumie Polaków, którzy skreślili na kartach wyborczych nazwisko obecnego Prezydenta 5 lat temu. Po tych, nieco milszych słowach, przyszedł prawdziwy szturm.

Hołownia przeszedł do niezwykle zaciekłego ataku. „Andrzej Duda stał się prezydentem PiS, a nie wszystkich Polaków. Andrzej Duda stał się bodaj najgorszym prezydentem III RP – to słowa, które wszyscy najbardziej zapamiętają z wywiadu Szymona Hołowni.

źródło: Radio ZET, materiały prasowe

3 KOMENTARZE

  1. Hołownia nie zrobił odkrycia!!! Od początku Dudus tylko pizdzielczy Dudus!!!! Potrafi tylko krzyczeć i kłamać jak Klamczynski !!!/ statki elsamochody , milion drzew posadzić zamiast wyciętych Ideologicznego Kumpla ułaskawić i na nartach pojeździć/
    Może u Trumpusia nareszcie po 10 latach nauczy się znaczenia :” Pull up Pull up!!”- nie oznacza to ŁADUJ” Na pożegnanie Dżem dobry mu Lichockiej w tylne oko…

  2. MOże jesteś kuty na cztery nogi ale łżesz jak lewacki pies.Kto ci za to płaci.Duda najlepszym prezydentem POLSKI .Wejdź na YouTube i zobacz jak zachowywał się Komoruski ,Kwaśniak czy wałęsa.i co zrobili dla Polski?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here