TVN straci jedną z największych gwiazd? Pogłoski nabierają na sile

0
1295
Gwiazda odejdzie z TVN?

Czy władze TVN będą musiały wkrótce przełknąć gorzką pigułkę? Wygląda na to, że z prywatnym nadawcą może pożegnać się jedna z największych gwiazd. Na to przynajmniej wskazują najnowsze doniesienia. Przyglądamy się całej sprawie.

Kinga Rusin odejdzie z TVN?

Nie ulega żadnej wątpliwości, że Kinga Rusin to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN. Choć, jak wiele gwiazd, swoją karierę rozpoczynała w Telewizji Polskiej, to szybko zmieniła pracodawcę. Rusin od 1994 roku jest związana z TVN-en. Na antenie prywatnego nadawcy rozpoczynała od popularnego „Wizjera”. Związana była także z wieloma programami rozrywkowymi, a od 2005 jest jedną z gospodyń programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”.

To właśnie z tym ostatnim programem związane są pogłoski, jakoby Kinga Rusin miała opuścić swoje dotychczasowe miejsce pracy. Jak informuje Pomponik, Rusin ma wciąż wyrażać niezadowolenie z powodu odejścia z programu jej przyjaciela, Piotra Kraśko. Został on nowym prowadzącym „Faktów TVN”.

Według pogłosek, Kindze Rusin ma nie podobać się także traktowanie w TVN-ie. Jak informuje Pomponik, gwiazda czuje się niedoceniania. Jej zdaniem, więcej szans na zaistnienie otrzymują ostatnio celebrytki, jak Małgorzata Rozenek, niż zasłużone postacie telewizyjne, pokroju jej samej.

Czy Kinga Rusin rzeczywiście odejdzie z TVN-u? Kolejnym powodem do plotek jest wpis, pod jej najnowszym zdjęciem w mediach społecznościowych. „Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami” – wszyscy zastanawiają się, czy ten lakoniczny komentarz oznacza zmianę miejsca pracy? 

Oliwy do ognia dodaje też fakt, że Kinga Rusin rzekomo nie odbiera telefonów od dziennikarzy, chcących uzyskać więcej informacji w tej sprawie. Wygląda więc na to, że najbliższe dni mogą być kluczowe. Albo uzyskamy potwierdzenie jej odejścia z TVN-u, lub dementi całej sytuacji.

źródło: Pomponik, OTOPRESS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here