Trening w kwarantannie. Małgosia Socha twarzą wielu z nas!

0
657

Kwarantanna w całym kraju zaburzyła rytm dnia w niemal każdym domu. Również Małgosia Socha miała z tym problem. Dopiero po kilku tygodniach trwającej kwarantanny postanowiła wrócić do ćwiczeń i zrobić konkretny trening. Jej wpis wraz z humorystycznym zdjęciem zdobył ponad 15 tysięcy polubień. Nie tylko Małgosi ciężko wrócić do zdrowych nawyków!

Gdy ogłoszono pandemię, a COVID-19 zbierał coraz większe żniwa, większość z nas pozamykała się w domach, wychodząc tylko gdy zaszła taka konieczność. Taki tryb życia bardzo nas rozleniwił, a największymi przyjaciółmi stali się kanapa, telewizor i przekąski. Jednak taka rzeczywistość nie może trwać wiecznie, a każdy z nas powinien co jakiś czas zaliczyć porządny trening.

Pierwszy trening na kwarantannie z Małgorzatą Sochą

Małgosia zamieściła zabawny wpis na Instagramie, który może być bardzo motywujący dla każdego, komu trening przynosi ogromny trud. Nie zobaczymy na nim idealnej figury i perfekcyjnie zrobionych ćwiczeń, a prawdziwy obraz wielkiego wysiłku. Sama Socha komentuje swój trening:

„Trening zrobiony i przyznam szczerze… MASAKRA. Gdzie się podziała ta forma?!?!”

Trening

źródło: Instagram

Zabawny wpis aktorki skomentowała polska trenerka fitness Ewa Chodakowska:

„Kochana. Forma jest, tylko nie można jej poddawać hibernacji. Nie rób przerw dłuższych niż dwa dni… Gwarantuje, że wyjdziesz z tej kwarantanny w lepszej formie niż w nią weszłaś.”

Małgorzata Socha nie przejmuje się aż tak bardzo swoim wyglądem, jednak zdrowie jest priorytetem. Najważniejszą wartością jaką kieruje się aktorka jest rodzina i to jej poświęca najwięcej czasu. Jednak warto od czasu do czasu zamienić leniwe wylegiwanie się przed telewizorem na trening nawet jeżeli będziemy po nim tak wykończeni jak Małgosia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here