Taylor Lautner pobity? Fanki zaniepokojone

0
1357

Amerykański aktor Taylor Lautner pokazał swoją twarz, która zdecydowanie nie była w dobrym stanie. Wiele fanek w Polsce jaki i za granicą zaniepokoiło się. Czy aktorowi grozi niebezpieczeństwo?

Taylor Lautner to aktor, który przełom w swojej karierze osiągnął otrzymując rolę w filmie: „Zmierzch”. Od tego czasu zagrał w kilku innych produkcjach i jest znany niemal na całym świecie. Mimo, że jego kariera zawodowa nieco ucichła, Lautner nadal może pochwalić się licznym gronem fanów. Zdjęcie, które pojawiło się w sieci wywołało falę emocji wśród wielu z nich.

Aktor jest muskularnym mężczyznom, przez co takie zdjęcie wydawało się jeszcze mniej prawdopodobne. A wystraszeni fani zaczęli snuć własne podejrzenia. Pierwsze oskarżenia padły na jego obecną partnerkę z którą dotąd często pozował do zdjęć i wydawał się być szczęśliwy.

Taylor Lautner

Taylor Lautner rozwiewa wątpliwości

Zdjęcie na którym pozuje Lautner nie wygląda dobrze, jednak aktor bardzo szybko wyjaśnił sytuację, odpowiadając zaniepokojonym fanom. Okazało się, że czerwona i podrażniona skóra na jego twarzy to nie skutki uderzenia jak większość podejrzewała. Aktor podzielił się zdjęciem na którym widać efekt noszenia niewypróbowanej wcześniej maseczki pod oczy.

Jak wiadomo, Taylor Lautner nie wstydzi pokazywać się w różnych obliczach. Zdjęcia w zabawnych strojach czy właśnie maseczkach na twarz bardzo często goszczą na Instagramie aktora. Wstawia on również bardzo dużą ilość zdjęć z wczesnego dzieciństwa i lat młodzieńczych. Lautner lubi podzielić się fotografiami ze swoją partnerką.

Internauci zaniepokojeni stanem zdrowia aktora mogą odetchnąć, ponieważ sytuacja okazała się zupełnie inna niż się wydawało. Źle zinterpretowane słowa czy niewyjaśnione zdjęcia krążące po sieci potrafią bardzo skrzywdzić nie tylko ludzi show-biznesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here