Kourtney Kardashian dumna -„Poosh” przyciąga mężczyzn

0
705
Kourtney Kardashian

Portal Kourtney Kardashian zdobywa miliony czytelników, a jej artykuły przeglądają nie tylko kobiety. Szczególną uwagę panów przyciągnął ostatni wpis na Instagramie. Czy umieszczone zdjęcie miało coś wspólnego z jego popularnością?

Amerykańska celebrytka nie może narzekać na brak popularności. Dzięki takim produkcjom jak „Z kamerą u Kardashianów” czy „Kourtney i Khloé jadą do Miami” Kourtney Kardashian zabłysnęła w świecie mediów. Dziś posiada własny portal o nazwie „Poosh” na którym to dzieli się z fanami cennymi wskazówkami dotyczącymi zdrowia, diety czy stylu życia. Znajdziemy tam również wiele treści rozrywkowych takich jak wywiady i filmy. Całość ukazuje naturalny styl życia jaki prowadzi gwiazda wraz z rodziną. Mogłoby się wydawać, że jest to portal przeznaczony wyłącznie dla kobiet – nic mylnego. Kourtney zadbała o to by również mężczyźni znaleźli tam coś dla siebie.

Kourtney Kardashian rozwija portal

Na szczególną uwagę zasługuje ostatni wpis Kardashianki na Instagramie. Jego tematyka dotyczy głównie zbawiennego wpływu gorącego prysznica na nasze zdrowie. Jednak nie sam wpis jest tak zaskakujący, a dołączone do niego zdjęcie. Fotografie, które dodawała Kourtney Kardashian zawsze wzbudzały zainteresowanie, dlatego nie ma co się dziwić, że również i to zdjęcie jest skierowane głównie do mężczyzn.

https://www.instagram.com/p/B-vcgxIAsk_/?utm_source=ig_web_copy_link

Do wpisu „Poosh” została dołączona fotografia dobrana odpowiednio do jego tematyki. Znajduje się na nim naga postać kobieca, która bierze prysznic. Zdjęcie uatrakcyjniono elementami kryształków. Cały akt ma za zadanie podkreślać jak duże znaczenie mają takie oczyszczające kąpiele.

Tego typu wpis przyciągnie uwagę nie tylko szukających nowinek kobiet, ale również płeć męską. Dzięki takim sposobom portal Kourtney Kardashian powiększa się o kolejne grono oddanych fanów, a „Poosh” zdobywa coraz szerszy rozgłos.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here