Świat według Kiepskich. Marzena Kipiel-Sztuka potwierdziła najgorsze. Fani serialu zrozpaczeni

0
19920
Świat według Kiepskich Halinka Marzena Kipiel-Sztuka Polsat Grabowski Kotys Gnatowski

Bardzo złe wieści dla fanów serialu Świat według Kiepskich telewizji Polsat. Potwierdziła je oficjalnie Marzena Kipiel-Sztuka, znana szerzej jako Halinka z Kiepskich. Nie są to zatem już tylko spekulacje medialne. Czy to koniec kultowej produkcji, w której główne role grali Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski?

Niestety, wszystko wskazuje na to, że tak. Choć fani „Kiepskich” woleliby, by było to kolejne plotki, sami aktorzy pozbawiają ich nadziei. Głos zabrała osoba wcielająca się w rolę wymagającej towarzyszki życia Ferdka (Andrzej Grabowski).

Halinka z Kiepskich potwierdza najgorsze

Dziennikarze „Faktu” szukali informacji na temat tego, czy kolejne odcinki serialu Świat według Kiepskich telewizji Polsat powstaną. Zarówno bowiem fani produkcji, jak i dziennikarze, czekali na datę premiery nowej serii. Takie informacje się jednak nie pojawiały. Reporterzy tabloidu zasięgnęli zatem wieści u samego źródła. Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka, nie ma dobrych wieści.

DZISIAJ GRZEJE:  Marcelina Zawadzka w skąpych spodenkach. Te nogi potrafią zawrócić w głowie

Wciąż nie ma oficjalnego stanowiska Polsatu. Wszystko jednak zdaje się być przesądzone. Zwykle na tym etapie aktorzy znali bowiem szczegółową rozpiskę pracy na planie, daty, niektórzy przedłużali umowy z ATM Grupą. Teraz – po raz pierwszy od 20 lat – jest inaczej. Co powiedziała odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej?

Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra – powiedziała w rozmowie z dziennikiem „Fakt” Marzena Kipiel-Sztuka.

Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski – ich nie zobaczymy już w Polsacie?

Warto w takiej sytuacji przypomnieć, że Świat według Kiepskich Polsat emituje już od ponad 20 lat. W tym czasie fani produkcji zdążyli zżyć się z głównymi postaciami. Ferdek (Andrzej Grabowski), Paździoch (Ryszard Kotys) i Boczek (Dariusz Gnatowski) towarzyszyli im każdego wtorku. Teraz – wszystko na to wskazuje – entuzjastom Kiepskich pozostaną powtórki.

Wciąż możemy się łudzić, że Polsat zmieni zdanie. Jeśli jednak dochodzi to opóźnień w produkcji, a aktorzy nie wiedzą nic, to sprawa jest raczej przesądzona. Zawiedziona jest zapewne nie tylko Marzena Kipiel-Sztuka. Przecież wszyscy aktorzy zostawili na planie kawał życia.

  1. 15 kultowych produktów z PRL-u. Pamiętasz je wszystkie? SPRAWDŹ
  2. Trzaskowski splunął w twarz emerytom. Te słowa zapamiętamy na lata
  3. Jasnowidz Jackowski nie ma złudzeń. Latem dojdzie do czegoś naprawdę strasznego
  4. Donald Trump oficjalnie poprze Dudę? Były ambasador w USA: Trump lubi go za jedną rzecz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here