Jasnowidz Jackowski nie ma złudzeń. Latem dojdzie do czegoś naprawdę strasznego

25
Krzysztof Jackowski wizja
Krzysztof Jackowski wizja

Krzysztof Jackowski jest niewątpliwie najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Przy tym jednak postać wizjonera z Człuchowa wywołuje wiele, skrajnych emocji. Oczywiście, Jackowskiemu nie można odmówić wielu zasług, choćby w skutecznym poszukiwaniu zaginionych osób. Jednak w ostatnim czasie wokół jasnowidza gromadzą się różne opinie. Jedni pukają się po głowie, mówiąc wprost, że Jackowski bredzi. Inni są wręcz przerażeni słowami, które wypowiedział. Czy naprawdę dojdzie do tego latem?

Krzysztof Jackowski już nie ma złudzeń

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego brzmi, jak apokalipsa. Jasnowidz targany emocjami, wypowiedział ją podczas transmisji na żywo na Youtube. Wizjoner z Człuchowa jest wręcz przekonany do swoich racji. Choć fani dopytywali Jackowskiego o więcej szczegółów, ten poprzestał tylko na wygłoszonych przez siebie słowach. I tak wszystko przeraża. Czy jednak Krzysztof Jackowski nie mija się z prawdą? Padają zarzuty, że jasnowidz chce zyskać rozgłos, a kontrowersyjne tematy, czy strasznie społeczeństwa są solą popularności.

Podczas transmisji na żywo na Youtube, Jackowski wskazał na coś niepokojącego. Zdaniem wizjonera, już wkrótce ma rozpętać się prawdziwe piekło. 

„Może być obawa, że Rosja może ruszyć na Europę z jakichś powodów” – rozpoczął Krzysztof Jackowski. Po chwili wizjoner uchylił jeszcze większego rąbka swojej przepowiedni: „Pójdziemy spać spokojnie, a obudzimy się w głębokim szoku, ponieważ to, co się będzie działo będzie duże (…) Ja mam wrażenie, że może mieć to związek z nalotem. Kojarzą mi się myśliwce. I to będzie nalot. Bez pardonu. Bez wypowiedzenia wojny. To coś odbędzie się w powietrzu”.

Krzysztof Jackowski nie powiedział wprost na jakim terytorium miałoby dojść do takich scen. Przyznał jednak, że konflikt ma mieć miejsce z dala od Polski.

„Gdzieś spadnie ‚brudna’ bomba”. Taka, która będzie się wiązać z jakąś formą skażenia. Będzie to miejsce, którego raczej się nie spodziewamy” – zwłaszcza te słowa Jackowskiego szokują najbardziej.

DZISIAJ GRZEJE:
McDonalds wydał dwa komunikaty. Sytuacja jest poważna - bezpieczeństwo klientów oraz pracowników zostało naruszone

Zdaniem części Internautów to już nie żarty. Jeśli Krzysztof Jackowski ma dobre przeczucie, największe mocarstwa powinny coś zrobić z tym, co się szykuje. Inni z kolei zauważają, że jasnowidz z Człuchowa bredzi i za strasznie społeczeństwa powinien ponieść konsekwencje prawne. A gdzie, Waszym zdaniem jest prawda?

25 KOMENTARZE

 1. Za to wszyscy inni prezydenci zrobili wszystko dla Polski, polskich rodzin, emerytów…sprzedając nasz kraj i okradając go, pozwalając na brudne interesy. Ci co nie są za polską rodziną by dzieciom żyło się lepiej to niech oddadzą 500+ które biorą. Po co je wogole biorą naskakujac na rząd który dba o rodzinę. W innych krajach mają zasiłki na dzieci i wszystko jest ok. Najlepiej kraść i innych topić w łyżce wody. Zero inteligencji i logiki. Wstyd!!!

  146
  55
  • Nie popieram 500+ ale nie mam zamiaru zrezygnować chociaż bym tego nie odczuł. Odczuwam jednak jak wraz z tak chwalonym programem wzrosły wszystkie opłaty, rachunki i daniny na rzecz ZUS i US. Podsumowując i tak wychodzi na minus.

   23
   23
 2. Prawda jest taka : Wczoraj nie należy do nas , jutra nie znamy . Cieszmy się tym co jest dziś i słuchajmy tego co mówi do nas Bóg .Nie martwmy się o rzeczy i sprawy które nie są dla nas do ogarnięcia i nie straszmy się wzajemnie. Żyjmy tak aby się nie bać cokolwiek by się nie działo bo Bóg zajął się wszystkim i wszystko przewidział .Ufajmy Bogu !!!

  127
  21
  • Panu, to podziękujemy za te,, wizje,, jeśli chodzi o aspekt polityczny, to pan jasnowidz częstowany jest pewnymi informacjami… (PROSZĘ POSZUKAĆ DO CZEGO PRZYNALEŻY)
   On zaś częstuje nas informacjami, w celu zastraszenia społeczeństwa. Wierzymy? W co, ja się pytam?
   Wierzmy w Boga, bo nim tylko prawda! Pozdrawiam czytelników i życzę dystansu

   36
   9
 3. Wizje Jackowskiego sprawdzają się (niestety) w 100% i lepiej być przygotowanym na najgorsze (Mam jednak nadzieję, że tym razem się pomylił).

  38
  35
 4. Kto tak w bezczelny sposób prezentuje wizję Jackowskiego? To musi być osoba lub grupa polityczna, której jest wygodnie rządzić wystraszonym społeczeństwem. I nikt jakoś z jego szalonych wizji nie korzysta. Natomiast każdy mądry, posługujący spływającymi ze wszech stron informacjami człowiek sam potrafi przewidzieć trendy polityki krajowej i światowej. A wojny, wypadki, pożary mają miejsce codziennie. Nie trzeba ich wymyślać. Do tego nie potrzeba wizji. Wystarczy wiedzą. A fizyka tego wizjonera mówi mi wszystko o jego umiejętnościach.

  31
  5
 5. Bóg ma to wszystko pod swoją ochroną tylko trzeba zaufać. Jesteśmy w czasach oczyszczenia. Zły działa z podwójną siłą bo jegak ma si~o czas jest krótki. Bóg o tym wszystkim mówi i ostrzega. To ma się wypełnić na naszych oczach. Jeśli będziemy wierni Polska ocaleje i stanie się silniejsza. Są to czasy trudne i niespokojne ale przez wiarę przyjdzie zwycięstwo. Będzie trudno i dobrze. Przetrwa się ten czas ucisku. Jest za dużo zła nie ma żadnych wartości. Ja wierzę w słowo Boga a nie Jackowskiego.

  54
  18
 6. Już w kwietniu miał wizję na temat końca pandemii. Najpierw że skończy się 18 kwietnia, później 28 kwietnia i wreszcie 20 czerwca. Coś słabo sprawdzają się te jego wizje.

  28
  4
 7. Nie popieram 500+ ale nie mam zamiaru zrezygnować chociaż bym tego nie odczuł. Odczuwam jednak jak wraz z tak chwalonym programem wzrosły wszystkie opłaty, rachunki i daniny na rzecz ZUS i US. Podsumowując i tak wychodzi na minus.

  4
  10
 8. Oj, oj jasnowidze i wszelkie wróże ale macie coś nie poukładane w tych swoich głowach. W zadne wróżby ja nie wierzę i się niczego nie boję, Bomby już były i to grożne. Wiadomo , że Covid-19 to też jakaś bomba tylko jaka? Do niszczenia starych i chorych bo jest ich teraz chyba za dużo ale ja się nie boję śmierci bo też jestem narażona stosownie do swojego wieku. Każdy z nas ma swoją świeczkę, która się pali a kiedy zgaśnie nikt z nas nie wie. Całe szczęście

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here