Marcelina Zawadzka w skąpych spodenkach. Te nogi potrafią zawrócić w głowie

0
Marcelina Zawadzka Insta
Marcelina Zawadzka na Insta

Marcelina Zawadzka to dla wielu ideał kobiecości. Nie ma się co dziwić, bowiem gwiazda Pytania na Śniadanie to była Miss Polonia. Tym razem na Instagramie, Zawadzka kolejny raz pochwaliła się swoimi walorami. Co prawda fani nie mogą podziwiać kolejny raz jej dekoltu, czy płaskiego brzuszka, ale widok jej długich nóg i tak wprawia w osłupienie.

Marcelina Zawadzka w skąpych spodenkach

Zawadzka w ostatnich miesiącach robi furorę, nie tylko w Pytaniu na Śniadanie, ale i na Instagramie. Jej konto w portalu społecznościowym regularnie zyskuje rzesze nowych fanów. W sumie, nie ma się co dziwić, bo każdy lubi popatrzeć na piękną kobietę. A taką, z pewnością jest Marcelina Zawadzka. Świadczy o tym chociażby tytuł Miss Polonia, ale także i zdjęcia, które prezenterka TVP wrzuca do sieci.

Tym razem zamieściła post, w którym wymienia wiele zalet picia wody. Jest to post sponsorowany, jak nie trudno zauważyć, bowiem oznaczony został producent butelek i dzbanków filtrujących – Dafi. Fani jednak zwrócili szczególnie uwagę na coś innego. Otóż, na zdjęcia Marceliny Zawadzkiej.

Gwiazda ma na sobie bardzo krótkie, postrzępione spodenki. Odsłoniły one niemal całe nogi. Marcelina Zawadzka jest wręcz zasypywana komplementami. „Cudowe”, „Piękne”, „Ale długie” – to tylko jedne, z wielu określeń, jakie padają pod adresem jej nóg.

Zresztą zobaczcie sami. Ostrzegamy, może Wam się zrobić gorąco!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 

DZISIAJ GRZEJE:
Roztrzęsiona Martyna Wojciechowska nie może uwierzyć w te informacje. Kondolencje płyną z całego świata

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here