Santander Bank Polska szykuje vouchery urlopowe? Znamy stanowisko banku

W ostatnim czasie setki, jeśli nawet nie tysiące klientów Santander Bank Polska otrzymuje informacje odnośnie voucherów urlopowych. Ma to być dodatkowy zastrzyk gotówki, który pomoże zrealizować wakacyjne plany w Polsce. Bank wydał właśnie oficjalny komunikat w tej sprawie. Warto się z nim zapoznać, w końcu chodzi o pieniądze.

Santander Bank Polska przekazał ważny komunikat

Chyba nie ma w Polsce osoby, która z pogardą spojrzałaby w stronę dodatkowych świadczeń pieniężnych. Coraz więcej osób zamierza skorzystać z bonów turystycznych, a teraz na horyzoncie pojawiły się vouchery urlopowe. O takiej, dość zaskakującej propozycji dla klientów Santander Bank Polska poinformował sam bank. Problem jednak w tym, ze vouchery… nie istnieją.

Jeden z najbardziej popularnych banków w Polsce poinformował o wszystkim za pośrednictwem oficjalnego komunikatu na stronie internetowej. Okazuje się, że vouchery urlopowe proponowane są przez osoby, podszywające się pod Ministerstwo Rozwoju i nie mają nic wspólnego z przedstawicielami Santander Bank Polska.

DZISIAJ GRZEJE:  Dodatkowe pieniądze z ZUS czekają. To ponad 4 tysiące złotych

“Przestępcy dzwonią do naszych klientów i podszywają się pod przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju” – alarmuje bank na oficjalnej stronie internetowej. Uśpiona czujność może spowodować, że stracimy pieniądze, nierzadko małe.

Jak wygląda mechanizm działania oszustów? Otóż przestępca najczęściej dzwoni do klienta Santandera i proponuje specjalny voucher urlopowy. Wystarczy zapłacić z góry za 4 dni pobytu w wybranym kurorcie, a rzekomo Santander Bank Polska dorzuci kolejne trzy dni w gratisie. Okazuje się, że to bujda na resorach, o czym ostrzega bank. Uważajcie, by nie dać się nabrać sprytnym cyberprzestępcom.

Vouchery urlopowe od Santander?

Po pierwsze możecie stracić pieniądze – przelew za 4 dni rzekomego pobytu w kurorcie może przepaść bezpowrotnie. Po drugie, oszuści w trakcie rozmowy mogą poprosić o podanie loginu, hasła, czy nawet danych do karty płatniczej, co grozi kolejną utratą pieniędzy. Wreszcie należy też pamiętać o złośliwym oprogramowaniu, które może zainfekować nasz komputer po przejściu na witrynę internetową, sugerowaną przez oszustów. Na przykład w celu rzekomego potwierdzenia odbioru vouchera urlopowego.

DZISIAJ GRZEJE:  Donald Tusk traci grunt pod nogami? "Sławomir Nowak będzie sypał"

Santander Bank Polska ostrzega wszystkich klientów, aby nie dali się zwieść łatwą gotówką i nabrać na takie propozycje. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy kontakt z nami nawiązał przedstawiciel banku, należy jak najszybciej przerwać rozmowę i skontaktować się z bankiem za pośrednictwem numeru infolinii, który dostępny jest na stronie internetowej.

ostrzeżenie Santander

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Hit! Ciasto bez pieczenia z zaledwie czterech składników

Ciasta bez pieczenia bywają bardzo proste do przygotowania i to jest ich największą siłą....

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here