Cezary Pazura zrobił swojej żonie zdjęcie z ukrycia. Kobieta nie miała pojęcia, że to trafi na Instagram

0
2281
Cezary Pazura

Internauci nie mogą uwierzyć, ze Cezary Pazura zdecydował się opublikować takie zdjęcie swojej żony. Tym bardziej, że Edyta Pazura nie wiedziała o tym, że jest fotografowana. Jednak aktor nie wytrzymał i podzielił się zdjęciem z fanami. Jest naprawdę pikantne!

Aktor dość często pokazuje w mediach społecznościowych swoją rodzinę. Najczęściej jednak pojawia się jego żona Edyta. Już po samych wpisach można zauważyć, że Cezary Pazura darzy ją naprawdę głębokim uczuciem i mimo, że minęło już 11 lat od ślubu nadal jest zachwycony swoją wybranką. Tym razem jednak w sieci pojawiło się dość intymne zdjęcie kobiety. Dotychczas ani Czarek, ani nawet sama Edyta nie umieszczali tego typu zdjęć. Jednak trzeba przyznać, że jest na czym oko zawiesić.

Cezary Pazura podziwia swoją 32-letnią żonę

Początkowo związek aktora z Edytą był odbierany dość negatywnie. Wpływ na to miała dość znaczna różnica wieku. Bowiem małżeństwo dzieli aż 26 lat. Związek małżeński został zawarty gdy Edyta miała 21 lat, a Czarek 47. Taka sytuacja wzbudzała ogromne kontrowersje i wiele przykrych plotek. Okazuje się jednak, że mimo upływu lat małżeństwo przetrwało, a nawet dotarli się na tyle, że nie wyobrażają sobie życia osobno. Już po wpisach w mediach społecznościowych widać jak wiele poświęcenia wkładają w ten związek. Ale zarówno Cezary Pazura jak i Edyta doceniają się wzajemnie.

Wczoraj Czarek zdecydował się pochwalić dość pikantnym zdjęciem swojej ukochanej. Do tej pory Edyta nie chciała by jej atuty pojawiały się w mediach społecznościowych, dlatego raczej nie publikowała zdjęć w samej bieliźnie, a nawet w strojach kąpielowych. Dziś to Cezary Pazura przejął inicjatywę i zrobił jej zdjęcie z ukrycia. Kobieta w tym czasie zajmowała się gotowaniem, a że miała na sobie akurat czarne, obcisłe body Cezary Pazura zdecydował się uwiecznić to na zdjęciu.

DZISIAJ GRZEJE:  Izabella Krzan w ogniu zainteresowania. Zamieściła zdjęcie od którego ciężko oderwać wzrok

Jednak 58-latek doszedł do wniosku, że to za mało. Uznał, że tak piękne ciało koniecznie trzeba pokazać w mediach społecznościowych. Tym bardziej, że Edyta Pazura sama nigdy by tego nie zrobiła. Nawet gdy Cezary Pazura opublikował zdjęcie, jego małżonka go nie skomentowała. Widocznie kobieta nie czuje się komfortowo pokazując swoje wdzięki, jednak prawda jest taka, że ma się czym pochwalić.

https://www.instagram.com/p/CDHF7GvhP8k/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here