Remigiusz Mróz wydał właśnie nową książkę. Idealna na kwarantannę

1
2701
Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz to obecnie zdecydowanie najbardziej popularny polski pisarz. 25 marca ukazała się jego kolejna powieść. To 11 tom cyklu z Joanną Chyłką w roli głównej. Jeśli nie macie dobrej książki na czas izolacji, to zdecydowanie polecamy.

Minęło kilka miesięcy, od kiedy Joanna Chyłka uciekła z kraju. Ślad po niej zaginął i mimo że wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania, służby nie potrafią odnaleźć żadnego tropu. Przez cały ten czas nie skontaktowała się z nikim w Polsce i nawet Kordian nie wierzy już w to, że Chyłka kiedykolwiek znajdzie sposób, by nawiązać z nim kontakt.

Oryński tymczasem przyjmuję sprawę człowieka, który wybudził się po półtorarocznej śpiączce w klinice. Ukrainiec, Witalij Demczenko, jest oskarżony o to, że wtargnął do jednej z restauracji na Powiślu i zastrzelił trzy osoby.

Motywu nigdy nie ustalono, nie udało się też odnaleźć narzędzia zbrodni ani świadków. W dodatku Witalij nie pamięta niczego, co wydarzyło się przed tym, zanim znalazł się w stanie wegetatywnym. Pamięta jedno: że ma dla Oryńskiego wiadomość od Chyłki.

W 2018 roku na platformie Player.pl należącej do grupy TVN prmeierę się serial pt. Chyłka: Zaginięcie. Serial przedstawiał początki poznania Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego oraz sprawę zaginięcie dziewczynki w domku na Mazurach. Jesienią mogliśmy obejrzeć drugi sezon serialu opowiadający o Piotrze Langerze, którego poznaliśmy w Kasacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here