Martyna z „Hotel Paradise” po detoksie! Zachęca internautów

0
1192

Jedna z uczestniczek popularnego na TVN7 programu rozrywkowego „Hotel Paradise” dodała bardzo emocjonujący wpis na Instagramie. Martyna Kondratowicz przyznaje, że w ostatnim czasie przeżyła detoks do którego zachęca wszystkich internautów, szczególnie w tym trudnym czasie panującej pandemii.

Koronawirus rozprzestrzenił się w wielu krajach na całym świecie przez wprowadzone zostały pewne obostrzenia. Aktualna sytuacja w Polsce bardzo się różni od tej która była jeszcze kilka miesięcy temu. Każdy z nas śledzi zarówno poczynania rządu jak i rozwój choroby, przez co często zapominamy o tym co jest najważniejsze. Martyna z „Hotel Paradise” zachęca ludzi by tak jak ona zrobić sobie cyber-detoks.

Martyna z „Hotel Paradise” po detoksie

Uczestniczka programu podzieliła się z internautami bardzo ważnymi przemyśleniami:

„„Normalnie” to słowo, które słyszymy coraz częściej. Powrót do normalności, czyli tego co było kiedyś, jeszcze nie tak dawno temu, może nie być taki prosty…”

Gdy cały świat jest pochłonięty informacjami o kolejnych zarażeniach, o kolejnych zgonach – każdego z nas zaczynają zadręczać pochmurne myśli. Jednak Martyna Kondratowicz znalazła na to sposób i zachęca do niego każdego z nas.

„Optymizm i nadzieja to bardzo ważne wartości, którymi szczególnie teraz powinniśmy się kierować. Ja zachęcam was do cyberdetoksu, odłożenia na jeden lub dwa dni telefonu, wyłączenia telewizora i zastanowienia się nad tym, co czujecie.”

Martyna z "Hotel Paradise"

źródło: Instagram

Ważne jest by nie skupiać uwagi tylko na tym co dzieje się w mediach, ale również dać się pochłonąć sprawami życia codziennego. Warto poświęcić więcej czasu sobie i swojej rodzinie. Zacząć robić rzeczy na które wcześniej nie miało się czasu. Dać sobie chwilę wytchnienia, a to z pewnością zaprocentuje. Cyber-detoks sprawił, że Martyna z „Hotel Paradise” poczuła się o wiele lepiej:

„Ja dzięki temu jestem o wiele bardziej spokojna ☀️. Przesyłam wam dużo ciepła.”

Może warto czasem odpuścić. Przestać się zastanawiać i denerwować. Dać sobie chwilę wytchnienia i nacieszyć się tym wszystkim, na co w „normalnych” okolicznościach brakuje nam czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here