Marcelina Zawadzka poszalała. Tak głębokiego dekoltu jeszcze nie widzieliśmy

1
18102
Marcelina Zawadzka odważnie

Marcelina Zawadzka stała się jedną z wiodących twarzy Pytania na Śniadanie. Była Miss Polonia błyszczy nie tylko swoim wyglądem, ale także inteligencją. Zawadzka bardzo polubiła się z kamerą. Doceniają to zarówno widzowie TVP, jak i realizatorzy programu śniadaniowego, dzięki czemu odgrywa w nim coraz większą rolę. Marcelina błyszczy nie tylko na wizji, ale i w Internecie. Jest jedną z tych gwiazd, które niemal codziennie uzupełniają swój profil na Instagramie o nowe materiały. Tak stało się i tym razem. Zdjęcia, które dodała podbijają sieć. Zawadzka wręcz promienieje na nich, a dodatkowo zdecydowała się mocno wyeksponować dekolt. Chyba tak odważnie, jak nigdy dotąd.

Marcelina Zawadzka poszalała na Instagramie

Była Miss Polonia, a obecnie prowadząca Pytania na Śniadanie znów jest na ustach wszystkich. Wszystko przez zdjęcia, które właśnie wylądowały na jej koncie na Instagramie. Zawadzka na ujęciach w zwiewnej sukience wygląda niczym bogini. Mało tego. Marcelina Zawadzka chyba po raz pierwszy zdecydowała się aż tak wyeksponować dekolt. Odważne wycięcie w sukience, a także ujęcia pokazały więcej, niż dotychczas mogli zobaczyć jej fani.

Internauci nie mają wątpliwości. Te zdjęcia podbiją Internet. „Najpiękniejsza dziewczyna w całej Polsce!!”, „Ekspozycja epickiego biustu”, „Miło”, „Cudowny uśmiech i ale przesliczna jesteś w tym kolorze”, „Cudownie wyglądasz” – brzmią przykładowe komentarze pod zdjęciem Zawadzkiej.

Poniżej możecie zobaczyć oryginalny post, który Marcelina Zawadzka zamieściła na Insta. Aby przejść do kolejnego zdjęcia, wystarczy najechać na fotkę i kliknąć strzałkę w prawo.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here