Andrzej Duda na spotkaniu z wyborcami. Te sceny chwytają za serce [WIDEO]

0
Andrzej Duda na spotkaniu z wyborcami

Andrzej Duda walczy o reelekcję. Urzędujący Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w cuglach wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich, ale przed nim dogrywka z Rafałem Trzaskowskim. Według ostatnich sondaży, Duda jest faworytem. Prezydent nie zamierza jednak próżnować i tuż po zakończeniu wieczoru wyborczego ruszył Dudabusem w dalszą trasę. Dzisiaj z kolei odwiedził między innymi Starogard Gdański. Sceny z udziałem Andrzeja Dudy chwytają za serce.

Andrzej Duda zaskoczony reakcją wyborców?

Takiej reakcji wyborców nie spodziewał się nawet sam Andrzej Duda. Choć do tej pory na spotkaniach mógł liczyć na ogromne wsparcie rzeszy Polaków to sytuacja, która miała miejsce w Starogardzie Gdańskim przeszła chyba nawet jego oczekiwania. Coś niesamowitego!

Kiedy na rynku pojawił się Duda, tłum zaczął ochoczo skandować „Andrzej Duda”. Niemal wszyscy chcieli przywitać, czy uścisnąć się z Prezydentem. Tłumnie zapełniony rynek w Starogardzie Gdańskim widać, że zrobił wrażenie nawet na urzędującym Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej. „Panie Prezydencie wygramy to”, „Jesteśmy dumni”, „Zwyciężymy” – okrzyków i słów gratulacji nie było końca, co widać na poniższych nagraniach. To zdecydowanie dobry prognostyk dla Andrzeja Dudy przed drugą turą wyborów prezydenckich, która już 12 lipca.

 

DZISIAJ GRZEJE:
To koniec Tuska? Trzaskowski przejmie władzę w Platformie Obywatelskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here