Tomasz Adamek otwarcie poparł Dudę. Jego słowa przejdą do historii [WIDEO]

0
Tomasz Adamek i Andrzej Duda
Tomasz Adamek i Andrzej Duda, fot. Twitter

Stało się to, o czym wszyscy od dawna mówili. Jeden z najbardziej utalentowanych polskich bokserów w historii, Tomasz Adamek zadeklarował poparcie dla Andrzeja Dudy. Popularny „Góral” udał się nawet na spotkanie wyborcze obecnie urzędującego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Waszyngtonie. Mamy nagranie, które z pewnością ucieszy sympatyków Zjednoczonej Prawicy.

Tomasz Adamek popiera Andrzeja Dudę

Adamek od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, w New Jersey. „Góral” z Gilowic to wielokrotny czempion boksu zawodowego. Bez wątpienia to także jeden, z najbardziej utytułowanych polskich bokserów w historii. Tomasz Adamek na zawodowym ringu stoczył 59 walk, z czego 53 razy wygrał. Był mistrzem świata kategorii junior ciężkiej w dwóch federacjach: IBO oraz IBF. Swoich sił próbował także w królewskiej dywizji wagowej, gdzie poległ jednak w próbach sięgnięcia po pas mistrzowski.

Tomasz Adamek od wielu lat kojarzony jest ze środowiskiem Zjednoczonej Prawicy. Sam próbował swoich sił w polityce z list Zbigniewa Ziobro. Dlatego nie dziwi, że teraz otwarcie zadeklarował swoje poparcie w wyborach prezydenckich dla Andrzeja Dudy.

Z ust byłego mistrza świata w boksie popłynęły mocne wyrazy wsparcia dla Dudy, co widać na poniższym filmie. „Andrzej Duda jest najlepszy. Będzie prezydentem, 100%!” – przekazał Adamek, z charakterystycznym dla niego, uniesionym w górę palcem.

Opublikowany przez Tomasza Adamka Środa, 24 czerwca 2020

 

DZISIAJ GRZEJE:
Frasyniuk z pogardą o Polakach. Obrzydliwe słowa po wyborach prezydenckich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here