Małgorzata Kożuchowska niczym Pamela Anderson. Nagranie podbija Instagram

0
2602
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to jedna, z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Jej sława rozbłysła dzięki roli Hanki Mostowiak w „M jak miłość”. Od tego czasu, a także pamiętnej „śmierci” w kartonach minęło jednak sporo czasu, a Kożuchowska wciąż znajduje się na szczycie zainteresowań producentów. Gwiazda niezmienną popularnością cieszy się także wśród fanów. Internet podbija właśnie nagranie, na którym Kożuchowska, zdaniem fanów wygląda, jak… Pamela Anderson. Sami zobaczcie dlaczego i czy zgadzacie się z taką opinią.

Małgorzata Kożuchowska to nowa Pamela Anderson?

Pameli Anderson przedstawiać nie trzeba. Kanadyjska aktorka to wielka postać amerykańskiego kina. Większość kojarzy Pamelę z roli C.J. Parker w Słonecznym Patrolu, a także z czasopism dla mężczyzn, gdzie Pam prężyła swój pokaźnych rozmiarów biust.

Dlaczego więc Małgorzata Kożuchowska została porównana do tak wielkiej sławy? Wszystko za sprawą nagrania, które wylądowało na profilu Kożuchowskiej na Instagramie. Gwiazda znana z takich produkcji, jak M jak miłość, Rodzinka.pl, Prawo Agaty, czy Motyw wrzuciła film, na którym steruje motorówką na jednym z olsztyńskich jezior.

Z całą pewnością fanom skojarzyły się sceny ze Słonecznego Patrolu. Zwłaszcza, że Kożuchowska sama podpisała film krótkim „Słoneczny Patrol”. Skojarzenia rosną, spoglądając na Małgorzatę Kożuchowską w stroju kąpielowym. Uroku dodaje też widok targanych przez wiatr włosów.

Co ciekawe, Małgorzata Kożuchowska została porównana nie tylko do Pameli Anderson. Inni fani wpadli na jeszcze ciekawszy pomysł, rzucając, że aktorka wygląda, jak… dziewczyna Jamesa Bonda.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Słoneczny patrol…#warmiaimazury #mamawakcji #familytime #fun #sunnyday #positivevibesonly

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here