Adamczyk nie wytrzymał. Prowadzący Wiadomości TVP zakrzyczał gościa. To poszło na żywo

Michał Adamczyk to jeden, z najbardziej cenionych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Prowadzący Wiadomości TVP nie utrzymał jednak nerwów na wodzy. W ostry sposób, w programie “Gość Wiadomości” odpowiedział Pawłowi Zalewskiemu, który prowokował atakami na Telewizję Publiczną. Nagranie podbija Internet.

Michał Adamczyk zakrzyczał Pawła Zalewskiego

O tym, że Michał Adamczyk nie daje sobie w kaszę dmuchać każdy wie od dawna. Jednak tak ostrej reakcji Adamczyka nie spodziewał się nikt. Podczas wejścia na żywo, w programie “Gość Wiadomości”, prowadzący Wiadomości TVP w ostry sposób odpowiedział Pawłowi Zalewskiemu.

Jednym z gości Michała Adamczyka był Zalewski, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Paweł Zalewski od początku programu atakował Telewizję Publiczną. W pewnym momencie Michał Adamczyk nie wytrzymał i przerwał jego wypowiedź. Tak ostrej odpowiedzi nie spodziewał się chyba nikt.

“Gdy rządziła Platforma Obywatelska, a prezesem TVP był Juliusz Braun, to w programie publicystycznym na żywo, widownia śpiewała gromkie sto lat Donaldowi Tuskowi. Z Telewizji Polskiej na umowy śmieciowe wypychano niewygodnych dziennikarzy, łącznie 400 osób. Proszę dalej słuchać. Nie pokazywano przesłuchania Bronisława Komorowskiego w sprawie WSI. Uznano, że mogłoby to zaszkodzić jego wizerunkowi. Między pierwszą, a drugą turą wyborów prezydenckich nie pokazano żadnego sondażu wyborczego, gdy przestały być korzystne dla Bronisława Komorowskiego (…) gdzie Pan wtedy był (…) dlaczego Paweł Zalewski wtedy milczał?” – grzmiał Michał Adamczyk z Wiadomości TVP.

“Panie pośle, czy my się słyszymy?” – pytał kilkukrotnie Michał Adamczyk, kiedy Paweł Zalewski zaczął ignorować jego pytania, po czym odebrał głos posłowi Koalicji Obywatelskiej. Na antenie aż leciały iskry! Zresztą, zobaczcie sami poniżej.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

  1. Skoro oni robili tak źle to czego obecny obóz robi z telewizją dwa razy gorzej no niech ten redaktor odpowie..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here