Adamczyk nie wytrzymał. Prowadzący Wiadomości TVP zakrzyczał gościa. To poszło na żywo

2
Michał Adamczyk
Michał Adamczyk, prowadzący Wiadomości TVP

Michał Adamczyk to jeden, z najbardziej cenionych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Prowadzący Wiadomości TVP nie utrzymał jednak nerwów na wodzy. W ostry sposób, w programie „Gość Wiadomości” odpowiedział Pawłowi Zalewskiemu, który prowokował atakami na Telewizję Publiczną. Nagranie podbija Internet.

Michał Adamczyk zakrzyczał Pawła Zalewskiego

O tym, że Michał Adamczyk nie daje sobie w kaszę dmuchać każdy wie od dawna. Jednak tak ostrej reakcji Adamczyka nie spodziewał się nikt. Podczas wejścia na żywo, w programie „Gość Wiadomości”, prowadzący Wiadomości TVP w ostry sposób odpowiedział Pawłowi Zalewskiemu.

Jednym z gości Michała Adamczyka był Zalewski, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Paweł Zalewski od początku programu atakował Telewizję Publiczną. W pewnym momencie Michał Adamczyk nie wytrzymał i przerwał jego wypowiedź. Tak ostrej odpowiedzi nie spodziewał się chyba nikt.

„Gdy rządziła Platforma Obywatelska, a prezesem TVP był Juliusz Braun, to w programie publicystycznym na żywo, widownia śpiewała gromkie sto lat Donaldowi Tuskowi. Z Telewizji Polskiej na umowy śmieciowe wypychano niewygodnych dziennikarzy, łącznie 400 osób. Proszę dalej słuchać. Nie pokazywano przesłuchania Bronisława Komorowskiego w sprawie WSI. Uznano, że mogłoby to zaszkodzić jego wizerunkowi. Między pierwszą, a drugą turą wyborów prezydenckich nie pokazano żadnego sondażu wyborczego, gdy przestały być korzystne dla Bronisława Komorowskiego (…) gdzie Pan wtedy był (…) dlaczego Paweł Zalewski wtedy milczał?” – grzmiał Michał Adamczyk z Wiadomości TVP.

„Panie pośle, czy my się słyszymy?” – pytał kilkukrotnie Michał Adamczyk, kiedy Paweł Zalewski zaczął ignorować jego pytania, po czym odebrał głos posłowi Koalicji Obywatelskiej. Na antenie aż leciały iskry! Zresztą, zobaczcie sami poniżej.

2 KOMENTARZE

  1. Skoro oni robili tak źle to czego obecny obóz robi z telewizją dwa razy gorzej no niech ten redaktor odpowie..

    15
    3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here