Księżna Kate w czwartej ciąży? Jeden gest żony Williama ma to potwierdzać

0
642
Księżna Kate w ciąży

Bez wątpienia wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej oszaleli. Fani są pewni, że Księżna Kate jest w czwartej ciąży. Wszystko z powodu jednego gestu, który wykonała żona Księcia Williama.

Niezwykły gość u Cambridge’ów

Kolejna ciąża w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Zdaniem internautów właśnie tak jest. Przypomnijmy, że dopiero niedawno świat usłyszał o ciąży Księżniczki Beatrycze. Wnuczka Królowej Elżbiety II ma zostać mamą na początku przyszłego roku. Czyżby także Księżna Kate miała urodzić dziecko w 2021 roku?

Z pewnością zastanawiacie się skąd takie przypuszczenie odnośnie Middleton. Otóż wszystkiemu winne jest zdjęcie, które właśnie ujrzało światło dzienne. Widzimy na nim Księżną Kate, Księcia Williama oraz ich dzieci. Całej rodzinie towarzyszy niezwykły gość. Jest nim Sir David Attenborough – legendarny brytyjski podróżnik.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Okazuje się, że Attenborough gościł w Pałacu Kensington z bardzo konkretnego powodu. Otóż 94-letni podróżnik obejrzał wspólnie z Księciem Williamem pełnometrażowy film dokumentalny swojego autorswa. Trzeba przyznać, że sceneria, w której odbył się seans była niezwykła. Panowie zasiedli na iście reżyserskich krzesełkach w pałacowym ogrodzie. Z uwagi na pogodę do dyspozycji mieli ciepłe koce. Prawdopodobnie Księżna Kate była w tym czasie wewnątrz pałacu razem z dziećmi.

Przy okazji David Attenborough spotkał się z dziećmi Cambridge’ów, które podobno są fanami podróżnika. Rzeczywiście patrząc na fotografie widać, że George i Charlotte są podekscytowani i zaskoczeni wizytą mężczyzny.

Niewątpliwie sporo radości młodym książętom sprawiło obejrzenie skamieniałego zęba gigantycznego rekina. Znalezisko to podróżnik wykopał włąsnoręcznie na Malcie pod koniec lat 60. Warto podkreślić, że skamielina ta liczy sobie około 23 miliony lat.

Księżna Kate zachowała się tak, jakby spodziewała się dziecka

Powracajac jednak do tematu przewodniego, należy odnotować, iż właśnie podczas spotkania z legendarnym podróżnikiem Księżna Kate wykonała gest, który zdaniem internautów sugeruje, że jest w ciąży.

Chodzi o to, iż Księżna Kate w charakterystyczny sposób położyła dłoń na swoim brzuchu. Wg użytkowników Instagrama właśnie tak kobiety spodziewające się dziecka dotykają swojego brzucha.

Wydaje się, że wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej tak bardzo chcieliby narodzin kolejnego potomka Cambridge’ów, że w każdym, nawet najmniejszym geście, doszukują się potwierdzenia swoich pragnień. Tymczasem w rzeczywistości jest na odwrót.

Źródło: Instagram

  1. Beata Kozidrak chce być jak Jennifer Lopez? To co planuje gwiazda będzie sporo kosztować
  2. Justyna Kowalczyk już po ślubie. Znamy szczegóły ceremonii
  3. Cezary Pazura o niewyobrażalnym piekle jakie przeżył. Nie życzymy tego nikomu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here