Cezary Pazura o niewyobrażalnym piekle jakie przeżył. Nie życzymy tego nikomu

0
445
Cezary Pazura przeżył piekło

Wiele osób nie ma pojęcia przez co przeszedł Cezary Pazura. Okazuje się , że mężczyznę dotknął niewyobrażalny dramat. To chyba cud, że wyszedł z tego obronną ręką.

Cezary Pazura przeżył traumę

Patrząc na uśmiechniętego aktora aż trudno uwierzyć, że przeszedł tak ogromny dramat. Jednak to prawda. Cezary Pazura znany głównie z wielu ról komediowych doświadczył strasznych chwil w swoim życiu.

To co najgorsze w życiu gwiazdora spotkało go za sprawą pierwszej żony. Mężczyzna poślubił Żanetę w 1989 roku. Niedługo potem para powitała na świecie córkę Anastazję. Na początku nic nie wskazywało, że nad rodziną zawisną ciemne chmury.

Cezary Pazura zaczął odnosić coraz większe sukcesy zawodowe. Tymczasem jego małżonka popadła w nałogi. Najpierw alkohol, później narkotyki. W 1994 roku Żaneta zniknęła bez wieści z życia Pazury i jego córeczki. Aktor stał się jedynym opiekunem 4-letniego wówczas dziecka.

To co wtedy przeżył można określić jednym słowem „piekło”. Starał się jak mógł godzić pracę z wychowaniem Nastki.

Córka była ze mną w teatrze, na próbach, w bufecie, garderobie, ciągle gdzieś pod pachą. Chodziliśmy na spacery, czytałem jej książki, usiłowałem gotować. Pamiętam prane w kółko, gotowane, suszone i prasowane pieluchy tetrowe.

Cezary Pazura po latach wspominał, że w tamtym okresie prawie nie jadł i nie spał. Mało tego, żona pozbawiła go środków do życia. Zato niestety zostawiła z długami. Wszystko z powodu braku rozdzielności majątkowej.

Aktor chciał ze sobą skończyć

Dziś Cezary Pazura chciałby zapomnieć o tamtych dramatycznych chwilach w swoim życiu. Jego sytuacja była na tyle tragiczna, że aktor rozważał nawet popełnienie samobójstwa. Na szczęście od tego pomysłu odwiódł go jego przyjaciel, Olaf Lubaszenko.

Dziś Cezary Pazura jest szczęśliwym mężem Edyty. Mimo sporej różnicy wieku między małżonkami są razem już od 11 lat. Pazurowie mają troje dzieci: Amelię, Antoniego i Ritę.

Jego pierworodne dziecko wyrosło na zdrową i mądrą kobietę. 32-letnia Anastazja, podobnie, jak ojciec została aktorką. Córka Cezarego ma na swoim koncie role w takich serialach jak „Na dobre i na złe” czy „Barwy szczęścia”.

Źródło: plotek

  1. Beata Kozidrak chce być jak Jennifer Lopez? To co planuje gwiazda będzie sporo kosztować
  2. Ola Żebrowska w dziwacznej stylizacji. Celebrytka wyjaśnia z jakiego powodu
  3. Justyna Kowalczyk już po ślubie. Znamy szczegóły ceremonii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here