Księżna Kate pokazała niepublikowane dotąd zdjęcie. Oszałamiający widok

0
10555
Księżna Kate
Księżna Kate

Brytyjskie media nie zwalniają tempa. Wciąż rozpisują się o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Dopiero, co kilkanaście godzin temu informowaliśmy o zaskakującym następcy tronu, a już w prasie pojawiły się kolejne informacje. Tym razem mniej plotek, a więcej faktów. Tabloidy zachwycają się zdjęciem, które opublikowała Księżna Kate. Do tej pory naprawdę niewiele osób z najbliższego grona rodzinnego, miało okazje je zobaczyć!

Księżna Kate na niepublikowanym dotąd zdjęciu

Na Instagramie pojawiło się niesamowite, zdaniem brytyjskiej prasy zdjęcie, na którym Księżna Kate znajduje się w objęciach swojego ojca, Michaela Middletona. Przypomnijmy, że Księżna Kate w kwietniu 2011 roku została żoną brytyjskiego księcia Williama i tym samym otrzymała tytuł księżnej Cambridge. 

Brytyjskie tabloidy wręcz zachwycają się fotografią Księżnej Kate z jej ojcem. Choć fotka pochodzi sprzed ładnych kilkudziesięciu lat, to niektórzy dostrzegają zadziwiające podobieństwo do obecnej osoby. Padają słowa, że Kate wciąż ma na twarzy ten sam, oszałamiający uśmiech.

Spójrzcie sami na zdjęcie i dajcie znać, czy w ciemno zagadnęlibyście, że to Księżna Kate. Zdjęcie pojawiło się w sieci z okazji Dnia Ojca. Fotografię ze swoim ojcem wrzucił także Książę William. Jak widać, William i Kate pozostają w bardzo bliskim kontakcie ze swoimi fanami, co jest doceniane na całym świecie. Niewątpliwie, obok Królowej Elżbiety II to najbardziej lubiani, członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Przy okazji tej fotografii, znów ruszyła lawina spekulacji, odnośnie następcy tronu. Naturalną osobą wydaje się być Książę Karol, ale coraz głośniej plotkuje się, że brytyjska rodzina królewska nie pierwszy raz zaskoczy świat. I to właśnie mąż Księżnej Kate, William, po śmierci Elżbiety II usiądzie na tronie.

Dajcie nam znać w komentarzach, czy śledzicie losy brytyjskiej rodziny królewskiej. Jeśli tak, to postaramy się Wam jak najczęściej serwować, jak najświeższe informacje, które przekazuje brytyjska prasa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here