Izabella Krzan wyjawiła, co sobie poprawiła. Wyznanie zaskoczyło wielu

0
Izabella Krzan
Izabella Krzan

Przepiękna Polka, Izabella Krzan, która zdobywa coraz większą popularność zdecydowała się na szczere wyznanie na Instagramie. Krzan to Miss Nastolatek Warmii i Mazur z 2011 roku, a także Miss Polonia 2016. Obecnie swoim wyglądem zachwyca na antenie TVP, gdzie wciela się w rolę prezenterki Koła Fortuny. Wielu jednak uważa, że prawdziwy rozkwit kariery Krzan dopiero przed nami. Kwestią miesięcy wydają się kolejne jej role w Telewizji Publicznej. 

Izabella Krzan przyznała, co poprawiła

Krzan w ostatnim czasie jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Fani mogą podziwiać nie tylko jej piękne ciało, ale także obrazki z podróży, czy spacerów. Dzisiaj jednak Izabella Krzan zdecydowała się na szczere wyznanie. Wielu zastanawiało się, czy gwiazda coś sobie poprawiła. Okazuje się, że tak. O wszystkim opowiedziała w swoich stories, reklamując przy tym firmę, która pomaga jej w dążeniu do doskonałości.

Izabella Krzan nagrała krótkie filmiki, gdzie wyjawiła dotąd nieznany fakt. Okazuje się, że partnerka Norbiego z Koła Fortuny mimo początkowych obaw, zdecydowała się na drobny zabieg estetyczny. Przed podjęciem decyzji, jak sama przyznała, wahała się dość długo, ale w końcu postawiła na swoim.

„Słuchajcie nie wiem jak Wam, ale mi aparat na zęby zawsze kojarzył się z metalowym drutem na zębach, który bardzo często rani nam jamę ustną. Nie wygląda też za pięknie” – zaczęła Izabella Krzan.

Dalej było jeszcze ciekawiej. „Przez wiele lat wstrzymywałam się, żeby poprawić swój uśmiech (…) Jednak dzisiejszy dzień jest pod znakiem uśmiechu i sprawdzania, co w tej mojej jamie ustnej jest” – wyjawiła Krzan.

Prezenterka Koła Fortuny opowiedziała o innowacyjnej metodzie na poprawę uśmiechu. Szczegóły można sprawdzić na jej profilu na Instagramie, w tym oto miejscu. Izabella Krzan zapowiedziała także, że wkrótce podzieli się z fanami nowymi stories, w których opowie krok po kroku, jak wygląda taki zabieg estetyczny.

DZISIAJ GRZEJE:
Antek Królikowski opowiada o romansie z żoną swojego przyjaciela. Łączy ich coś więcej niż praca?

Z pewnością, wyznanie Krzan zaskoczyło wielu fanów. Do tej pory wydawało się, że sympatyczna gwiazda TVP, a także była Miss Polonia ma idealny, naturalny uśmiech. Jak się jednak okazuje, sama nie była z niego do końca zadowolona i zdecydowała się na innowacyjny aparat w formie przezroczystej nakładki na zęby, którą trzeba nosić przez 22 godziny, podczas każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here