Wiadomości TVP szukały haków na Trzaskowskiego? Szczegóły szokują

1
6049
Wiadomości TVP szukały haków na Trzaskowskiego?
Wiadomości TVP szukały haków na Trzaskowskiego?

Czy Wiadomości TVP szukały pretekstu, aby skompromitować jednego z kandydatów na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a konkretnie Rafała Trzaskowskiego? Tak przynajmniej śmie twierdzić żona Prezydenta Warszawy. O wszystkim opowiedziała w najnowszym wywiadzie. Sprawa bez wątpienia bulwersuje

Wiadomości TVP chciały skompromitować Trzaskowskiego?

Kampania wyborcza zbliżą się ku końcowi. Do głosowania w wyborach prezydenckich pozostały już tylko cztery dni. W niedzielę udamy się do urn, aby wybrać jednego z kandydatów, prawdopodobnie w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Zarówno w obozie rządzącym, jak i po stronie opozycji da się zauważyć zintensyfikowane działania kampanijne na finiszu batalii o urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Środowiska pomagają, jak tylko mogą swoim kandydatom. Rafał Trzaskowski został wsparty przez swoją żonę. Małgorzata Trzaskowska bez ogródek mówi o Telewizji Publicznej, uderzając w jej główny program informacyjny – Wiadomości TVP.

Zdaniem małżonki Prezydenta Warszawy, dziennikarze Wiadomości szukali haków na jej męża. Po co? Prawdopodobnie po to, aby na finiszu kampanii możliwie, jak najbardziej skompromitować Trzaskowskiego i tym samym odebrać mu wyborców, by już nie zagrażał Andrzejowi Dudzie.

„Szukali sensacji u mnie w pracy, nic nie znaleźli, rozmawiali z byłymi studentkami męża, żeby coś znaleźć, a jak się nie udało, to czepiają się wszystkiego. To jest absurd!” – przyznała Trzaskowska na łamach „Newsweeka”.

Wiadomości TVP już zresztą nie jeden raz przedstawiły Rafała Trzaskowskiego w bardzo negatywnym świetle. Kandydatowi na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przypomniane zostały wypowiedzi sprzed wielu miesięcy. Między innymi odnośnie popierania małżeństw homoseksualnych. To właśnie przy kampanii w wyborach na Prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski otwarcie przyznał, że chciałby być pierwszym prezydentem, który udzieli ślubu osobom tej samej płci.

źródło: Newsweek, materiały prasowe

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here