Królowa Elżbieta II ma dylemat. O tych doniesieniach mówi cała Wielka Brytania

0
Królowa Elżbieta II ma dylemat

Nikt nie lubi rozpisywać się tak o brytyjskiej rodzinie królewskiej, jak tamtejsze media. Nie ma praktycznie tygodnia, by tabloidy, czy plotkarskie portale nie węszyły jakiejś sensacji. Tak jest i tym razem, kiedy to padło na Królową Elżbietę II. Zdaniem mediów, Królowa Elżbieta II ma poważny dylemat, a o doniesieniach zaczyna rozmawiać już cała Wielka Brytania.

Czy Królowa Elżbieta II ma rzeczywiście dylemat?

O sprawie kilkadziesiąt godzin temu napisał brytyjski Express, który jest cytowany przez portal OTOPRESS.pl. Zdaniem mediów, Królowa Elżbieta II ma złamane serce. Chodzi o Księcia Harry’ego, który, według prasy jest jej ulubionym wnukiem.

Brytyjska Królowa jest wciąż bardzo poruszona tym, że Książę Harry postanowił zrezygnować z pełnienia funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Teraz jednak prasa donosi o kolejnym problemie, w związku z którym Królowa Elżbieta II ma poważny dylemat. Chodzi o bezpieczeństwo Harry’ego.

Jak wiadomo, jej wnuk od jakiegoś czasu mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie śmiertelne żniwo zbiera koronawirus. Brytyjska Królowa obawia się o Księcia Harry’ego. Według informacji z bliskiego otoczenia Królowej, do których dotarł Express, nie ma praktycznie dnia, by Królowa Elżbieta II nie rozmyślała o bezpieczeństwie swojego wnuka. Ba, media twierdzą nawet, że chciałaby, żeby wrócił wraz z Meghan i Archie’m do Wielkiej Brytanii. Na Wyspach jest w tej chwili bezpieczniej.

Wydaje się jednak, że to tylko pobożne życzenia Królowej Elżbiety II. Książę Harry po niespodziewanej rezygnacji ze swoich funkcji, nie jest raczej mile widziany przez pozostałych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Z drugiej jednak strony, to Królowa Elżbieta II ma decydujący głos i z pewnością przekonałaby Księcia Karola i Williama do zmiany zdania.

Niemniej jednak wygląda na to, że Książę Harry nawet nie rozważa powrotu do Wielkiej Brytanii, czy brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć jakiś czas temu tamtejsze media donosiły, że on oraz Meghan Markle źle czują się w Stanach Zjednoczonych to teraz wydaje się, że sytuacja się stabilizuje. Oczywiście wciąż jest groźnie ze względu na szalejącą epidemią koronawirusa.

źródło: OTOPRESS.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here