Doda zsunęła spodenki. Odważne zdjęcie Rabczewskiej w sieci

1
Doda Rabczewska odsłoniła pośladek

Mało kto umie prowokować tak, jak Doda. Dorota Rabczewska cieszy się od wielu lat nieustającą popularnością. Jedni ją wręcz uwielbiają za bycie sobą i niestronienie od kontrowersyjnych tematów, inni coraz częściej hejtują. Jedno jest pewne, Rabczewska znów znalazła się na nagłówkach największych portali plotkarskich. Wszystko za sprawą zdjęcia, które pojawiło się na jej koncie na Instagramie.

Doda odsłoniła za dużo?

Dorota Rabczewska postanowiła odpowiedzieć na liczne pytania fanów, co robi, że mimo upływających lat wciąż wygląda tak świetnie. Zamieściła przy tym zdjęcia, na których chwali się swoją figurą. Na jednym z nich Doda zsunęła spodenki do tego stopnia, że fani mogą w pełnej okazałości podziwiać jeden z jej pośladków. Zdjęcie z pewnością rozgrzało do czerwoności niejednego mężczyznę.

Doda Rabczewska przyznała, że swój wygląd zawdzięcza zdrowemu trybowi życia już od małego, a także swojemu ojcu, który był jej pierwszym trenerem. Dorota przyznała także, że sport od zawsze był u niej na drugim miejscu, zaraz po muzyce. 

W dalszej części posta jest jeszcze ciekawiej. Rabczewska przyznaje się do licznych wyrzeczeń. Nie je cukru od 15 lat, a nabiału już od sześciu. Ponadto, od trzech lat ograniczyła alkohol i mięso (je ryby). Jak sama przyznała nie stosuje żadnej diety, a swoje zdrowe odżywianie nazywa po prostu stylem życia.

Doda wyjawiła, że dzięki takiemu podejściu do życia czuje się nie tylko lepiej fizycznie, ale i psychicznie. Czuje, że jej organizm odmłodniał. 

Zresztą zobaczcie sami, jak Dorota Rabczewska prezentuje się na zamieszczonych na Instagramie zdjęcia. Z pewnością widok jest mocno wyzywający, zwłaszcza spoglądając na odsłonięty pośladek wokalistki.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji, ale też pytań. Fani chcą wiedzieć, jakie dokładnie produkty Doda spożywa, ile warzy oraz jak radzi sobie z „parciem” na słodycze i tym podobne produkty, zawierające cukier. Z pewnością wkrótce Dorota Rabczewska ustosunkuje się do tych próśb. Zresztą już nie raz pokazała, że jak mało kto, potrafi wchodzić w interakcje z fanami. 

DZISIAJ GRZEJE:
 „Taniec z gwiazdami”. Uczestnik dementuje plotki na temat swojej rezygnacji. Prawda jest zupełnie inna

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here