Rafał Trzaskowski o debacie, wybory prezydenckie

Rafał Trzaskowski nie weźmie udziału w debacie. Wystraszył się tych pytań?

Wyborcy mają być prawo zaszokowani. Wszystko wskazywało na to, że dojdzie do wyczekiwanej debaty przed II turą wyborów prezydenckich. Ta miała odbyć się w Końskich. Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski mieli przedstawić swoje programy, a także odpowiadać na pytania. Tymczasem okazuje się, że kandydat Koalicji Obywatelskiej na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej… złożył broń. Trzaskowski nie weźmie udziału w debacie!

Rafał Trzaskowski wycofuje się z debaty

Przepychanek przed drugą turą wyborów prezydenckich ciąg dalszy. Rafał Trzaskowski tuż po ogłoszeniu wyników exit pool pierwszej tury ochoczo zaapelował do Andrzeja Dudy, by ten stanął z nim oko w oko w debacie. Kiedy wydawało się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik w Końskich, Trzaskowski zdecydował się wycofać! O co w tym wszystkim chodzi i w co gra kandydat Koalicji Obywatelskiej?

Rafał Trzaskowski podczas wizyty w Częstochowie przyznał, że nie weźmie udziału w debacie w Końskich. Zamiast tego zaproponował “Arenę Prezydencką” w Lesznie. 

“Uważam, że trzy największe telewizje powinny się dogadać w sprawie debaty i zaprosić do niej inne media” – powiedział Trzaskowski o swojej nowej propozycji.

Przeciwnicy Rafała Trzaskowskiego twierdzą, że jego zachowanie jest kompletnie nie zrozumiałe. Przecież sam, za wszelką cenę dążył do bezpośredniej konfrontacji z Andrzejem Dudą. Czyżby kandydat Koalicji Obywatelskiej liczył na to, że do debaty nie dojdzie? Kiedy obecnie urzędujący Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wyraził gotowość w Końskich, to Trzaskowski zwyczajnie się wycofał.

Czyżby Trzaskowski wystraszył się niewygodnych pytań, które mogły paść w jego kierunku? Chodzi między innymi o głosowanie przeciwko obniżce wieku emerytalnego, czy popieranie środowisk LGBT, a także wiele kontrowersji wokół jego osoby związanych z piastowaniem fotela Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

Wszyscy zastanawiają się, w co gra Rafał Trzaskowski? Czy kolejna propozycja debaty nie jest tylko zasłoną dymną, by znów mówić, że Andrzej Duda nie stawi się na niej? A tak naprawdę samemu Trzaskowskiemu na debacie nie zależy? Pytań jest więcej, niż odpowiedzi.


3 komentarze
Tolek

05/07/2020 @ 12:35

Reply

Rafau to typowy tchórz. Oddaje Debatę walkowerem obawia się trudnych pytan na które nie zna opowiedzi,natomiast lubi pytania na ,które zna już odpowiedzi.

Prawyobywatel

05/07/2020 @ 15:45

Reply

To żołnierz Sorosza, długo nie POciągnie, wystarczy popatrzeć na jego oczy, wygląda jakby cpał. Takie symptomy ma też Nitras

Iloko

05/07/2020 @ 16:39

Reply

Bardzo dobrze ,że nie wezmie udziału w tym teatrzyku.

Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.