Rafał Trzaskowski nie weźmie udziału w debacie. Wystraszył się tych pytań?

Wyborcy mają być prawo zaszokowani. Wszystko wskazywało na to, że dojdzie do wyczekiwanej debaty przed II turą wyborów prezydenckich. Ta miała odbyć się w Końskich. Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski mieli przedstawić swoje programy, a także odpowiadać na pytania. Tymczasem okazuje się, że kandydat Koalicji Obywatelskiej na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej… złożył broń. Trzaskowski nie weźmie udziału w debacie!

Rafał Trzaskowski wycofuje się z debaty

Przepychanek przed drugą turą wyborów prezydenckich ciąg dalszy. Rafał Trzaskowski tuż po ogłoszeniu wyników exit pool pierwszej tury ochoczo zaapelował do Andrzeja Dudy, by ten stanął z nim oko w oko w debacie. Kiedy wydawało się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik w Końskich, Trzaskowski zdecydował się wycofać! O co w tym wszystkim chodzi i w co gra kandydat Koalicji Obywatelskiej?

Rafał Trzaskowski podczas wizyty w Częstochowie przyznał, że nie weźmie udziału w debacie w Końskich. Zamiast tego zaproponował “Arenę Prezydencką” w Lesznie. 

“Uważam, że trzy największe telewizje powinny się dogadać w sprawie debaty i zaprosić do niej inne media” – powiedział Trzaskowski o swojej nowej propozycji.

Przeciwnicy Rafała Trzaskowskiego twierdzą, że jego zachowanie jest kompletnie nie zrozumiałe. Przecież sam, za wszelką cenę dążył do bezpośredniej konfrontacji z Andrzejem Dudą. Czyżby kandydat Koalicji Obywatelskiej liczył na to, że do debaty nie dojdzie? Kiedy obecnie urzędujący Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wyraził gotowość w Końskich, to Trzaskowski zwyczajnie się wycofał.

Czyżby Trzaskowski wystraszył się niewygodnych pytań, które mogły paść w jego kierunku? Chodzi między innymi o głosowanie przeciwko obniżce wieku emerytalnego, czy popieranie środowisk LGBT, a także wiele kontrowersji wokół jego osoby związanych z piastowaniem fotela Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

Wszyscy zastanawiają się, w co gra Rafał Trzaskowski? Czy kolejna propozycja debaty nie jest tylko zasłoną dymną, by znów mówić, że Andrzej Duda nie stawi się na niej? A tak naprawdę samemu Trzaskowskiemu na debacie nie zależy? Pytań jest więcej, niż odpowiedzi.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Hit! Ciasto bez pieczenia z zaledwie czterech składników

Ciasta bez pieczenia bywają bardzo proste do przygotowania i to jest ich największą siłą....

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

  1. Rafau to typowy tchórz. Oddaje Debatę walkowerem obawia się trudnych pytan na które nie zna opowiedzi,natomiast lubi pytania na ,które zna już odpowiedzi.

  2. To żołnierz Sorosza, długo nie POciągnie, wystarczy popatrzeć na jego oczy, wygląda jakby cpał. Takie symptomy ma też Nitras

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here