„Klan”: Najważniejsze role Andrzeja Strzeleckiego [GALERIA ZDJĘĆ]

0
2403

Niestety, dzisiejszy dzień nie rozpoczął się dobrze zwłaszcza dla fanów polskiej filmografii i najstarszego, wciąż emitowanego serialu „Klan”. Zmarł Andrzej Strzelecki, aktor uwielbiany przez wiele milionów widzów.

Najważniejsze role Andrzeja Strzeleckiego

Co ciekawe, „Klan” to nie jedyny serial, w którym Andrzej Strzelecki rozkochał w sobie publiczność. Był uwielbiany przez naprawę szerokie grono telewidzów. Ba, był nie tylko aktorem, ale także reżyserem, czy prezenterem telewizyjnym, o czym mało, zwłaszcza młodych widzów miało pojęcie.

W ciągu ostatni miesięcy Andrzej Strzelecki zmagał się z ciężką chorobą. Jak się okazało, niestety przegrał tę nierówną walkę. Oddając jemu, a także jego twórczości hołd, postanowiliśmy przypomnieć jego najważniejsze role w galerii poniżej.

[ngg src=”galleries” ids=”31″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Wybraliśmy dziesięć roli, z których naszym zdaniem Andrzej Strzelecki najbardziej zasłynął. Oczywiście, nie byliśmy w stanie wymienić ich wszystkim, bowiem było ich dziesiątki, o ile nie setki. 

DZISIAJ GRZEJE:  "Klan": Tak mieszka Paulina Holtz. Cóż za luksus!

Na co chorował Strzelecki? Już na początku maja bieżącego roku poinformował publicznie, że zmaga się z rakiem. Choroba była dość poważna, bowiem aktor cierpiał na nieoperacyjną odmianę nowotworu, który zaatakował zarówno jego płuca, jak i oskrzela.

Choroba była na tyle poważna, że medycyna w Polsce rozłożyła ręce. Jedyną deską ratunku dla Strzeleckiego wydawała się kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Pojawiła się nawet zbiórka pieniędzy, która miała mu pomóc w realizacji tego celu. Niestety, ale Andrzej Strzelecki, który zasłynął głównie dzięki roli w serialu „Klan” nie doczekał. Zmarł w wieku 68 lat.

DZISIAJ GRZEJE:  "M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała jak mieszka. Co za wnętrza!

Z której roli, oprócz „Klanu” zapamiętacie Strzeleckiego najbardziej? A może zabrakło jej na naszej liście? Jeśli tak, koniecznie dajcie znać w komentarzu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here