„Klan”. Kaja Paschalska nie do poznania. Niesamowita metamorfoza

0
5308
Kaja Paschalska nie do poznania

Wszyscy są w szoku po tym, jak zobaczyli nowe zdjęcia serialowej Oli Lubicz. Kaja Paschalska dosłownie chudnie w oczach. Niesamowita metamorfoza jest także powodem wielu spekulacji na temat zdrowia gwiazdy serialu „Klan”. Czy jest coś na rzeczy?

Kaja Paschalska nie do poznania

W ciągu zaledwie kilku miesięcy, Kaja Paschalska przeszła niesamowitą metamorfozę. Gwiazda zgubiła na około kilkanaście kilogramów i na aktualnych zdjęciach jest wręcz nie do poznania.

Fani zastanawiają się, co przyczyniło się do tak niesamowitej metamorfozy gwiazdy serialu „Klan”. Czy choruje, a może to celowe działanie poprzez dietę i aktywność fizyczną? Póki co, Kaja Paschalska nie ucięła żadnych spekulacji. 

Sądząc jednak po opisie pod jej zdjęciem, wszystko wydaje się być pod kontrolą. Zresztą zobaczcie sami, jak Paschalska aż tryska energią na dwóch zamieszczonych na Instagramie zdjęciach.

DZISIAJ GRZEJE:  Jak mieszka Doda? Apartament Rabczewskiej w centrum Warszawy ma specyficzny klimat

Jak Wam podoba się Kaja Paschalska w nowym wydaniu? Wydaje się, że dziś rozbudziła niejeden męski zmysł – nawet jeszcze bardziej, niż wtedy, kiedy znalazła się na rozkładówce CKM’u.

Fani nie pozostawiają złudzeń w komentarzach. Widok tak zgrabnej Paschalskiej jest dla nich wręcz oszałamiający. 

„Piękna”, „Rozpalasz zmysły”, „Kiedy to się zadziało, że stała się Pani taką piękną kobietą?”, „Rewelacja”, „U lala” – to tylko część komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem serialowej Oli Lubicz na Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE:  "M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała jak mieszka. Co za wnętrza!

źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła trafi za kratki? Był mąż stracił cierpliwość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here