Julia Kamińska upokorzyła Filipa Bobka w mediach społecznościowych. Nikt nie spodziewał się takiego zdjęcia

0
7635
Julia Kamińska

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Filipa Bobka, które jest dość… nietypowe. Tuż pod nim znalazło się dużo dowcipnych komentarzy i żartów związanych z jego osobą. Mężczyzna nigdy nie chciał publikować tego zdjęcia, jednak jego koleżanka z planu Julia Kamińska uznała to za świetny dowcip.

Julia Kamińska i Filip Bobek znają się od wielu lat. Mieli przyjemność wspólnie pracować podczas produkcji kultowego serialu „Brzydula” w latach 2008-2009. Dziś znów powrócili na plan filmowy do kolejnego sezonu przygód Uli Cieplak. Para nie ukrywa, że świetnie się dogaduje, a wspólna praca na planie to czysta przyjemność. Mają podobne poczucie humoru i ogromny dystans do siebie. Jednak Filip nie spodziewał się, że Julia zdecyduje się opublikować jedno ze zdjęć, którego sam nie planował nikomu pokazywać.

Julia Kamińska pęka ze śmiechu. Filipa w takiej wersji jeszcze nikt nie widział

Filip Bobek od dłuższego czasu zajmuje się fotografią. Uwielbia uwieczniać na zdjęciach momenty, które są warte refleksji. Często również sam pozuje do artystycznych zdjęć. Większość jego dzieł zostało stworzonych w czarno-białej kolorystyce, co dodaje im powagi i elegancji. Czasem jednak nawet najprzystojniejszym aktorom zdarzają się zdjęcia, które nie powinny pojawić się w sieci. Trzeba przyznać, że Julia Kamińska wiedziała, które z nich wzbudzi największe zainteresowanie internautów.

Na profilu Julki pojawiło się zdjęcie na którym widzimy samego Filipa. Ubrany w garnitur i czarną muszkę odwrócony jest w stronę jasnego, wręcz oślepiającego blasku. Jednak jego oczy zostały zasłonięte opaską ozdobioną wieloma błyszczącymi kryształkami. Ponadto, Julia Kamińska podzieliła się z fanami jaka myśl ją naszła gdy tylko ujrzała tą fotografię.

DZISIAJ GRZEJE:  Doda ostro skrytykowana pod jednym ze zdjęć. Ta decyzja z pewnością wpłynie na jej film

„Z cyklu #fashionblogger Filip Bobek – musiałam”

Rzeczywiście Filip na tym zdjęciu prezentuje się jak prawdziwa modowa gwiazda Instagrama. Jego artystyczne ujęcia dotychczas zachwycały fanów, jednak to zdjęcie dodatkowo ich rozbawiło. Jednak Bobek nie gniewa się na koleżankę z planu. Wręcz przeciwnie – tuż pod swoim zdjęciem, które dodała Julia Kamińska aktor zapytał, czy jest świadoma tego, że sam posiada w archiwach nieskończoną liczbę materiałów na Julkę. Całość żartobliwie skwitował – „Zemsta będzie słodka. HA!”. Fani nie mogą się doczekać jakie smaczki przygotuje Filip.

https://www.instagram.com/p/CDMcLRqBLp-/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here