Dziwne zachowanie Antoniego Macierewicza. Zaczął krzyczeć prawdę o Smoleńsku [WIDEO]

1
11651
Antoni Macierewicz
Antoni Macierewicz

Do dziwnych scen doszło podczas spotkania wyborczego z Andrzejem Dudą. Zachowanie Macierewicza Internauci okrzyknęli nawet „odlotem”. W trakcie wywiadu Andrzej Macierewicz chwycił za mikrofon i zaczął krzyczeć w kierunku dziennikarza Wirtualnej Polski. Zastanawiające są zwłaszcza słowa, które wykrzyczał pod koniec swojego monologu. Zastanawiacie się o co chodzi? No tak, o Smoleńsk.

Antoni Macierewicz zakrzyczał dziennikarza WP

Wszystko wskazywało na to, że to będzie normalny wywiad. Antoni Macierewicz przybył na spotkanie wyborcze Andrzeja Dudy. W pewnym momencie podszedł do niego dziennikarz Wirtualnej Polski i właśnie wtedy, zaczęło się prawdziwe show.

„Panie Ministrze. Dzień Dobry. Kiedy poznamy raport z Katastrofy Smoleńskiej” – zapytał Macierewicza. Reakcja Antoniego Macierewicza zaskoczyła wielu. Były Minister Obrony Narodowej najpierw „trollował” dziennikarza, wmawiając, że ten chce poprzeć Andrzeja Dudę. Antoni Macierewicz zaczął także dziękować Wirtualnej Polsce za poparcie Dudy.

Wydawało się, że Antoni Macierewicz chciał uciec tym od wypowiedzi na temat Smoleńska. Nic jednak bardziej mylnego. Po chwili swój wykrzyczany monolog przeniósł na temat Katastrofy w Smoleńsku.

„Bardzo się cieszymy, że robicie wszystko, by upowszechnić prawdę o Zbrodni Smoleńskiej. Bardzo się cieszymy. Jesteśmy bardzo za to wdzięczni, bo mówicie prawdę przecież (…) Jak byli na śmierć sprowadzani, jak była eksplozja i o kłamstwie Millera – zaskoczył Antoni Macierewicz.

Wielu zadaje sobie pytanie, w co gra Macierewicz? Internauci nie mają wątpliwości, że odleciał w kosmos. Choć wielu popiera jego tezy, a znajdują się też tacy, którzy uważają, że był to bardzo niezręczny żart ze strony byłego Ministra Obrony Narodowej. A Wy jak uważacie? Cała sytuacja do obejrzenia na poniższym nagraniu.

1 KOMENTARZ

  1. Macierewicz OK Nie widzę tu niczego nadzwyczajnego Za to media GÓWNO stream’owe jak zwykle chcą zadymy i prowokują

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here