Jasnowidz Jackowski pokazał swój dom. Zdjęcia numer 11 i 15 wywołują dreszczyk emocji

0
Jak mieszka Jasnowidz Jackowski

Krzysztof Jackowski na łamach naszego serwisu pojawia się wiele razy. Nie ma co ukrywać, to najbardziej znany polski jasnowidz, który jak mało kto, potrafi przewidywać nadchodzące wydarzenia, czy to na świecie, czy bezpośrednio w Polsce. Tym razem jednak nie o wizjach Jackowskiego, a o jego domu. Słynny jasnowidz bardzo dokładnie pokazał, jak mieszka. 

Jak mieszka Krzysztof Jackowski?

Trzeba przyznać, że jasnowidz Jackowski z olbrzymią dokładnością pokazał każdy kąt swojego mieszkania. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na zdjęcie numer 11, prezentujące zawartość jego komody. Dech w piersiach może zapierać także, kiedy będziecie spoglądać na fotografię numer 15. Krzysztof Jackowski pokazuje na niej miejsce w którym pracuje, czyli mówiąc wprost – ma wizje.

Jasnowidz Jackowski pokazuje swój dom

Zdjęcia pochodzą z kanału Youtube, Fakt.pl.

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy wizjoner z Polski. Choć wielu zarzuca mu kłamstwa, czy żerowanie na ludzkiej naiwności, to trzeba przyznać, że jasnowidz Jackowski broni się skutecznością swoich wizji. Te spełniają się zdecydowanie częściej, niż w przypadku innych wizjonerów. Potwierdzeniem wielkiej popularności Jackowskiego są transmisje na żywo, które co kilka dni, regularnie odpala w serwisie Youtube. Gromadzą się tam tysiące Internautów, zadając przeróżne pytania wizjonerowi. Krzysztof Jackowski nie stroni od kontrowersyjnych tematów takich, jak pandemia koronawirusa, III wojna światowa, czy przewidywań tego, jakie będzie lato, czy zima.

DZISIAJ GRZEJE:
Edyta Górniak nie ma łatwego życia. O wszystkim opowiedział jej znajomy

Zakres działalności wizjonera jest naprawdę szeroki. Wciąż także pomaga poszukiwać zaginione osoby, czy to żywe, czy ciała. Trzeba przyznać, że jest w tym równie skuteczny, co na przestrzeni wielu lat potwierdziły przyznane mu liczne nagrody, certyfikaty, czy także podziękowania za pomoc, płynące bezpośrednio ze struktur policji.

Z Jackowskim można się nie zgadzać lub nie. Jednak jednego nie można mu odmówić – wielkiej popularności, a także dużej skuteczności jego wizji. Jest on z pewnością fenomenem społecznym.

źródło: Youtube Fakt.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here