Izabella Krzan zaszalała. Wszyscy patrzą na to, co jej wystaje spod kostiumu

0
1521
Izabella Krzan znów błyszczy

Izabella Krzan udała się na zasłużony urlop do Portugalii. W słonecznym kurorcie czerpie radość ze słonecznych promieni. Opala się, pływa, a także dzieli się przepięknymi widokami z plaży oraz miasta na swoim Instagramie. Wszyscy spoglądają jednak na ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na jej mediach społecznościowych. Największą uwagę przykuwa fragment ciała, który wystaje przepięknej Izabelli spod kostiumu kąpielowego.

Izabella Krzan chwali się zdjęciami z wakacji

Nie od dziś wiadomo, że Izabella Krzan uważana jest za aniołka Telewizji Polskiej. Z miesiąca na miesiąc buduje swoją pozycję w TVP. Nie tylko ze względu na swój przepiękny wygląd, ale także olbrzymi talent i odpowiednie wyczucie w pracy przed kamerą. Dostrzegają to tym bardziej jej fani, którzy co rusz, przy każdej możliwej okazji komplementują piękną Izabellę. Także „Koło Fortuny” z jej udziałem cieszy się coraz większą popularnością.

Fani co jakiś czas zaglądają również na Instagram Izabelli Krzan i trzeba przyznać, że w ostatnim czasie mają na czym zawiesić oko. Izabella Krzan zamieszcza dość obszerne relacje i sporo zdjęć z urlopu w Portugalii.

Na najnowszej fotce (prezentujemy ją poniżej) Krzan wygląda niczym anioł – zauważają fani. Możemy zauważyć ją roześmianą od ucha do ucha, podziwiać piękne długie włosy, a także skrawek jej figury. Fani, co widać po komentarzach, największą uwagę zwrócili na odkryty kawałek ciała Izabelli.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

🏜

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Chodzi o kawałek uda, który nie jest opalony i wyskoczył spod kostiumu kąpielowego. To doskonale obrazuje, że Izabella Krzan przeżywa piękną i słoneczną przygodę w Portugalii. Złapała dość sporą opaleniznę, która dodaje jej jeszcze seksapilu. Zresztą, zobaczcie na pozostałe zdjęcia. Takich widoków Izabelli Krzan można jak najbardziej pozazdrościć.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dzień III Nauka stawania 🏄🏻‍♀️

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Na wybrzeżu siedzi leń 🦥 #stopa41 #nadal

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

„Wow, jak magicznie”, „Piękne ujęcie, cudo”, „Piękna jak zawsze”, „Twoje włosy to poezja”, „Portugalia w tym czasie jest przepiękna tak, jak ty Izo, zazdroszczę” – to tylko jedne, z naprawdę wielu komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciami Krzan. 

Zobacz także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here