Can Yaman złoży pozew do sądu? Chodzi o kontrowersyjny dowód sympatii

0
3986
Can Yaman sąd

Niewątpliwie dowody uwielbienia ze strony fanów mogą czasem przekraczać pewne granice. Właśnie doświadczył tego gwiazdor „Wymarzonej miłości”. O jaki kontrowersyjny sposób okazania sympatii chodzi? Czy Can Yaman zdecyduje się podjąć kroki prawne? A może aktor w ogóle nie zareaguje? 

Can Yaman nie będzie zadowolony?

Bez wątpienia czasem zdarza się, że zachowanie wielbicieli wychodzi poza pewne przyjęte ramy. To właśnie spotkało serialowego Cana Divita. Sytuacja, o której za chwilę Wam opowiemy według nas pokazuje, że czasem sympatia dla gwiazdy podszyta jest chęcią wzbogacenia się jej kosztem.

Z pewnością Can Yaman jest popularny w wielu miejscach na świecie. Szczególnie wielu fanów ma we Włoszech. Być może jest to spowodowane faktem, iż jako nastolatek ukończył szkołę średnią właśnie w tym kraju.

Trzeba przyznać, że sympatia ta jest obustronna. Can Yaman mówi doskonale po włosku. Poza tym, odwiedził już parę razy Półwysep Apeniński. Wiele mówiło się o tym, iż aktor mial wystąpić w tamtejszej edycji reality show „Big Brother”. Poki co, skończyło się na udziale w kilku telewizyjnych talk show.

Jednak być może Can Yaman straci nieco entuzjazmu wobec Italii, kiedy do jego uszu dotrze co dzieje się na pólnocy Włoch. Jak donosi „Solo Donna” w mieście Ovada w północnych Włoszech pewna lodziarnia postanowiła w kontrowersyjny sposób uhonorować aktora.

Okazuje się, że imieniem i nazwiskiem gwiazdy „Wymarzonej miłości” nazwano smak lodów. Składnikami lodów o smaku Can Yaman są lokalna ricotta, sos pistacjowy, miód i karmelizowane figi.

Niewątpliwie pomysł ten jest o tyle dyskusyjny, że szczerze wątpimy by ktoś zapytał Cana o zgodę. Poza tym, po ostatniej kampanii reklamowej Yamana widać wyraźnie, iż aktor woli być bardziej kojarzony z produktami z wyższej półki niż produktami spożywczymi.

Wiele osób zastanawia się, czy w tej sytuacji Can Yaman podejmie jakieś kroki prawne względem właścicieli lodziarni? A może nie będzie się przejmował małym włoskim miasteczkiem? Czas pokaże.

Źródło: Solo Donna

1. Erkan Meric pokazał najważniejszą kobietę w swoim życiu (FOTO)

2. Wyjątkowo prosty przepis na kurczaka po chińsku. Potrawa zasmakuje nie tylko wielbicielom chińszczyzny

3. Hazal Subasi w drapieżnym wydaniu. Wzrok przyciąga fryzura aktorki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here