Hazal Subasi pod prysznicem

Hazal Subasi przyłapana pod prysznicem. Kto zrobił te zdjęcia?

“Więzień Miłości” to turecki serial, który bije rekordy popularności w naszym kraju. W dużej mierze ze względu na niezwykły talent aktorski, a także piękno Hazal Subasi. Dla wielu fanów jest ona ideałem kobiety, a emocji dodają zdjęcia, które co jakiś czas pojawiają się w sieci. Tak jest i tym razem. Hazal została przyłapana pod prysznicem, a fani zastanawiają się, kto stał po drugiej stronie obiektywu.

Hazal Subasi na zmysłowych zdjęciach pod prysznicem

Uwielbiana przez Polaków aktorka już nie jeden raz publikowała zmysłowe zdjęcia na Instagramie. Tym razem jednak na jej profilu pojawiły się fotki spod prysznica. Jednak tych, którzy liczyli, że zobaczą “coś” więcej musimy zawieść. Hazal Subasi jest ubrana, ale widok i tak może z pewnością spowodować niemały skok temperatury u niejednego mężczyzny.

[ngg src=”galleries” ids=”21″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”]Fani zastanawiają się jednak, kto był fotografem. Póki co Hazal Subasi nie zdecydowała się zdradzić tej, nazwijmy to, małej tajemnicy. Wszystko wskazuje jednak na to, że autorem zdjęć był chłopak “Zehry”, a zostały wykonane podczas ich wspólnego pobytu na wakacjach. Tak przynajmniej twierdzi część fanów “Więźnia Miłości”, która to uważnie śledzi także tureckie media, które nie ma dnia, by nie rozpisywały się o Hazal Subasi.

[irp posts=”3006″ name=”Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Uwielbiana przez miliony gwiazda pochwaliła się swoim domem”]

Fotki szybko podbiły zarówno turecki, jak i polski Internet. Serialowa “Zehra” ma na sobie musztardowy jednoczęściowy strój kąpielowy. Dzięki niemu idealnie została podkreślona idealna sylwetka Hazal. Na fotografii da się zauważyć także delikatną, złotą biżuterię, a zmysłowości zdjęciu dodają chociażby zaparowane drzwi od prysznica, które są również powodem wielu spekulacji.

Z pewnością o Turczynce jeszcze raz będzie głośno. Wszak “Więzień Miłości” oglądany jest w Polsce przez naprawdę wiele milionów telewidzów. W ostatnim czasie tureckie seriale w kraju nad Wisłą wiodą absolutny prym, a “Zehra” wyrosła na jedną z liderek rankingów popularności – także w mediach społecznościowych.


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.