Gwiazda „Rolnik szuka żony” zachwyciła. Od tego zdjęcia nie da się oderwać wzroku

0
18833
Diana z Rolnik szuka żony
Diana z Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony” to program, który bije wszelkie rekordy popularności. Marta Manowska i jej show skradło serca milionów polskich telewidzów. Jedną, z najpopularniejszych uczestniczek w historii „Rolnika” jest Diana. Co ciekawe, w programie TVP nie udało jej się znaleźć prawdziwej miłości, a poszukiwania tego jedynego wciąż trwają. Tym razem jednak fanom w oczy wpadło zupełnie coś innego. Piękne zdjęcia, na których Diana kusi potencjalnych kandydatów. Od jednego z nich aż ciężko oderwać wzrok.

Diana z „Rolnik szuka żony” kusi zdjęciem z przyjęcia weselnego

Wielu fanów już snuje domysły, czy Diana z „Rolnik szuka żony” jest zakochana? Dyskusja ruszyła przez podpis pod zdjęciem. „Czekając na swój własny ślub… dziś jako osoba towarzysząca” – napisała Diana. Czy jej partner weselny to także partner życiowy? Tego piękna Diana nie wyjawiła, ale ciekawość fanów nie zna granic.

Jedno jest pewne, uczestniczka „Rolnik szuka żony” na zdjęciu wygląda przepięknie. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy zdecydowała się dodać fotkę, eksponującą jej największe walory. Tym razem jednak chyba sama Diana nie spodziewała się aż tak pozytywnego odzewu i ogromnej liczby komentarzy.

Choć Diana była jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych uczestniczek „Rolnik szuka żony”, to według oficjalnych informacji, do dzisiaj jest sama. Mimo, że wielokrotnie ujawniała, iż ciągle otrzymuje wiele listów od wielbicieli. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here