Magda Gessler już wie, na kogo zagłosuje. Burza po wpisie gwiazdy TVN-u

Magda Gessler jest już nie tylko najsłynniejszą restauratorką w Polsce, ale także znakomitą kobietą biznesu. Mimo kryzysu, jej interesy mają się całkiem nieźle. Wznowiono też nagrania do Kuchennych Rewolucji i już wkrótce, fani będą mogli podziwiać nowe odcinki kulinarnego show TVN-u. O tym, że Gessler jest na swój sposób skandalistką wie każdy. Mało kto jednak spodziewał się, że główna postać Kuchennych Rewolucji wywoła skandal przez zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. Magda Gessler oceniła prezydenturę Andrzeja Dudy i wskazała, na kogo zagłosuje.

Magda Gessler już wie, na kogo odda głos

Wybory prezydenckie w Polsce elektryzują coraz bardziej. Do głosowania w pierwszej turze pozostało 5 dni. To właśnie 28 czerwca wyborcy, prawdopodobnie po raz pierwszy dokonają wyboru kandydatów na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Według sondaży, do grona głównych faworytów zaliczają się przede wszystkim Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

Co ciekawe, coraz mocniej politycznie angażują się także gwiazdy show-biznesu. O ile nikogo nie dziwi odważna deklaracja Krystyny Jandy, czy Bogusława Lindy, to Magda Gessler zaskoczyła zapewne niejednego fana Kuchennych Rewolucji.

Najsłynniejsza w Polsce restauratorka oceniła 5 lat prezydentury Andrzeja Dudy, a także wskazała, na kogo odda swój głos 28 czerwca. Trzymajcie się krzeseł, bowiem dla niektórych z Was, może to być prawdziwy szok.

“28 czerwca staniemy przed najważniejszym wyborem ostatnich miesięcy. Staniemy oko w oko z naszym sumieniem, godnością, sercem” – napisała Magda Gessler.

Po tych słowach wstępu, restauratorka przeszła do konkretów: “Wybieramy coś cennego – naszą przyszłość, nasz rozwój, naszą wolność! Zdaję sobie sprawę z tego, że obecne warunki nie dają nam gwarancji bezpieczeństwa… pod wieloma względami… wierzę jednak, że jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy”. Już te słowa, które Magda Gessler zamieściła na Facebooku dają do zrozumienia, że prowadząca Kuchenne Rewolucje nie jest zadowolona z pięciu lat Andrzeja Dudy w pałacu prezydenckim. Oprócz słów, Gessler dodała także flagę Polski, Unii Europejskiej, a także tęczową. To wszystko oznacza jedno – Gessler nie zagłosuje na Dudę, a w drugiej turze wyborów prezydenckich poprze Rafała Trzaskowskiego.

Takie słowa poróżniły fanów. Jedni chwalą ją za odwagę i wygłoszenie swojego poglądu – krytycznego względem Andrzeja Dudy. Drudzy zaś wręcz wbijają szpilki gwieździe TVN-u. Na Facebooku po tym, co zamieściła Magda Gessler rozpętała się niemała burza.

Zobacz również

Najnowsze wpisy

Szarlotka jak z dawnych czasów. Poznaj super przepis

Szarlotka to jedno z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsze pieczone ciasto w naszym kraju....

Sok z kapusty i jego magiczne właściwości. Zobacz na...

Sok z kapusty należy do niesamowicie zdrowych rzeczy, jednak przez lwią część z nas...

Przepis na chinkali, czyli gruzińskie pierogi. W niczym nie...

Gruzińska kuchnia jest fantastyczna i każdy, kto jej spróbował, potwierdza tę teorię. Jednym z...

Legendarna zalewajka. Treściwa zupa, która zachwyci każdego

Zalewajka to legendarna już zupa, która może w swoim smaku oraz wyglądzie bardzo przypominać...

Przepis na hiszpańskie churros. Idealne na Tłusty Czwartek

Churros to tradycyjne hiszpańskie słodkie przekąski, które zyskały ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi...

Kotlety francuskie, czyli pierś z kurczaka z wyrazistymi dodatkami

Kotlety francuskie to świetna alternatywa dla zwykłych kotletów z piersi kurczaka, które podaje się...

Popularne kategorie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here