Magda Gessler już wie, na kogo zagłosuje. Burza po wpisie gwiazdy TVN-u

0
Magda Gessler wie, na kogo zagłosuje
Magda Gessler wie, na kogo zagłosuje

Magda Gessler jest już nie tylko najsłynniejszą restauratorką w Polsce, ale także znakomitą kobietą biznesu. Mimo kryzysu, jej interesy mają się całkiem nieźle. Wznowiono też nagrania do Kuchennych Rewolucji i już wkrótce, fani będą mogli podziwiać nowe odcinki kulinarnego show TVN-u. O tym, że Gessler jest na swój sposób skandalistką wie każdy. Mało kto jednak spodziewał się, że główna postać Kuchennych Rewolucji wywoła skandal przez zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. Magda Gessler oceniła prezydenturę Andrzeja Dudy i wskazała, na kogo zagłosuje.

Magda Gessler już wie, na kogo odda głos

Wybory prezydenckie w Polsce elektryzują coraz bardziej. Do głosowania w pierwszej turze pozostało 5 dni. To właśnie 28 czerwca wyborcy, prawdopodobnie po raz pierwszy dokonają wyboru kandydatów na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Według sondaży, do grona głównych faworytów zaliczają się przede wszystkim Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

Co ciekawe, coraz mocniej politycznie angażują się także gwiazdy show-biznesu. O ile nikogo nie dziwi odważna deklaracja Krystyny Jandy, czy Bogusława Lindy, to Magda Gessler zaskoczyła zapewne niejednego fana Kuchennych Rewolucji.

Najsłynniejsza w Polsce restauratorka oceniła 5 lat prezydentury Andrzeja Dudy, a także wskazała, na kogo odda swój głos 28 czerwca. Trzymajcie się krzeseł, bowiem dla niektórych z Was, może to być prawdziwy szok.

„28 czerwca staniemy przed najważniejszym wyborem ostatnich miesięcy. Staniemy oko w oko z naszym sumieniem, godnością, sercem” – napisała Magda Gessler.

Po tych słowach wstępu, restauratorka przeszła do konkretów: „Wybieramy coś cennego – naszą przyszłość, nasz rozwój, naszą wolność! Zdaję sobie sprawę z tego, że obecne warunki nie dają nam gwarancji bezpieczeństwa… pod wieloma względami… wierzę jednak, że jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy”. Już te słowa, które Magda Gessler zamieściła na Facebooku dają do zrozumienia, że prowadząca Kuchenne Rewolucje nie jest zadowolona z pięciu lat Andrzeja Dudy w pałacu prezydenckim. Oprócz słów, Gessler dodała także flagę Polski, Unii Europejskiej, a także tęczową. To wszystko oznacza jedno – Gessler nie zagłosuje na Dudę, a w drugiej turze wyborów prezydenckich poprze Rafała Trzaskowskiego.

DZISIAJ GRZEJE:
Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Niewiarygodna wpadka wokalisty Bayer Full została pokazana na żywo

Takie słowa poróżniły fanów. Jedni chwalą ją za odwagę i wygłoszenie swojego poglądu – krytycznego względem Andrzeja Dudy. Drudzy zaś wręcz wbijają szpilki gwieździe TVN-u. Na Facebooku po tym, co zamieściła Magda Gessler rozpętała się niemała burza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here