Filip Chajzer otrzymał tajemniczą wiadomość. Długo nie mógł się otrząsnąć po jej odczytaniu

0
587
Filip Chajzer

Celebryci, dziennikarze, a także wszystkie inne osoby, których twarz jest rozpoznawalna bardzo często muszą mierzyć się z obraźliwymi komentarzami na swój temat. Jednak Filip Chajzer otrzymał wiadomość, która dosłownie ścięła go z nóg.

Prowadzący „Dzień Dobry TVN” jest osobą, którą można „kochać lub nienawidzić”. Niejednokrotnie pokazał, że jest bardzo pozytywną osobą z ogromnym dystansem do siebie, jednak zdarzyło mu się kilka głośnych wpadek, które spowodowały, że stracił uznanie w oczach wielu. Jak na osobę popularną przystało dość często spotyka się z hejtem i komentarzami osób, które oceniają go bardzo krytycznie. Tym bardziej Filip Chajzer nie spodziewał się, że otrzyma taką wiadomość od jednego z internautów.

Filip Chajzer jest wzruszony. Internauta zdecydował się go przeprosić

W mediach społecznościowych Filip umieścił screeny swojej konwersacji z jednym z internautów. Okazuje się, że mężczyzna, który zdecydował się napisać do Filipa bardzo wstydził się swojego zachowania. Widocznie sumienie nie pozwalało mu zapomnieć o tej przykrej sytuacji. Filip Chajzer pokazał rozmowę, która zaczyna się słowami: „Panie Filipie! Chciałem Pana serdecznie przeprosić!”. Po chwili mężczyzna wyjaśnia, że była sytuacja w której obraził on dziennikarza na Facebook’u i z tego powodu bardzo mu wstyd.

Po tej wiadomości Filip Chajzer był bardzo zdezorientowany. Zdecydował się zapytać mężczyznę o co dokładnie chodziło i dlaczego go obraził. Internauta przyznał, że sam nie wie, prawdopodobnie miał po prostu gorszy dzień. Ponadto, podkreślił, że pracuje w gastronomii więc często mu się to zdarza. Po chwili jednak, mężczyzna przyznał, że jest ojcem tak samo jak Filip i odczuwa zażenowanie po tym co zrobił. Na koniec konwersacji internauta jeszcze raz przeprasza dziennikarza.

DZISIAJ GRZEJE:  Izabella Krzan ma 25 lat, a już musi z tym walczyć. Niewiarygodne, że nawet celebryci mają ten problem

Pod opublikowanymi screenami Filip Chajzer przyznał, że pierwszy raz zdarzyła mu się taka sytuacja. Podkreślił, że jest w delikatnym, acz pozytywnym szoku. Ponadto, Filip zauważa jak ważne jest to abyśmy byli dla siebie dobrymi ludźmi. Przyznanie się do błędu to tak niewiele, ale może wiele zmienić.

https://www.instagram.com/p/CDcKXpQDi7v/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here