Ewa Chodakowska w końcu wyjawiła prawdę. Powiedziała to do czego wiele kobiet boi się przyznać

0
14130
Ewa Chodakowska

Wiele kobiet chciałoby schudnąć, jednak brak im odpowiedniej motywacji. Ewa Chodakowska każdego dnia stara się zachęcić kobiety do tego by podjęły się wprowadzenia zmian w swoim życiu. Jednak prawda jest taka, że nie wszystkie tego chcą, a ich powody najczęściej są bardzo błahe. Trenerka w mediach społecznościowych zdecydowała się powiedzieć wprost co myśli na temat takich osób.

Ewa Chodakowska jest trenerką już od wielu lat. Zmienia życie ludzi dzięki swoim ćwiczeniom oraz jadłospisom. Tysiące kobiet są jej wdzięczne, ponieważ dla niektórych była to sprawa zdrowia. Jednak okazało się, że nie zawsze przejście na zdrowy styl życia jest takie łatwe. Dziś Ewa Chodakowska pokazała na Instagramie metamorfozy siedmiu kobiet i jak zwykle wywołała tym niemałe emocje. Jednak największą furorę zrobił wpisy, który umieściła pod zdjęciami. Nikt nie spodziewał się, że prawda jest aż tak bolesna.

Ewa Chodakowska nie wytrzymała. „Czas ruszyć […]”

Trenerka swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w Grecji. Po powrocie do Polski zdecydowała, że właśnie tutaj chce zmieniać nawyki tysięcy kobiet. Pisze książki, nagrywa treningi i tworzy jadłospisy. Jej popularność bardzo szybko wzrosła, dlatego coraz częściej była widoczna w mediach. Dzięki temu mogła dotrzeć do jeszcze większej ilości osób i zmieniać ich życie.

Od jakiegoś czasu Ewa Chodakowska systematycznie umieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia najbardziej spektakularnych metamorfoz osób, które razem z nią ćwiczą. Trzeba przyznać, że te zmiany robią ogromne wrażenie i niejedna kobieta chciałaby tak wyglądać. Jednak nadal wiele osób nie może zdecydować się na systematyczne treningi i zdrowe odżywianie. I to właśnie do nich Ewa skierowała swój wpis.

DZISIAJ GRZEJE:  Zniewolona. Katerina Kowalczuk podzieliła się niesamowitymi wspomnieniami (FOTO)

Ewa Chodakowska przyznaje, że boi się iż wiele osób „znieczuliło się” na jej dopingujące wpisy oraz zachęcanie do zdrowego stylu życia. Podkreśla, że niektórym może to jednym uchem wlatywać, drugim wylatywać nie biorąc sobie rad do serca. Poza tym trenerka stara się przekonać kobiety, które jeszcze nie zmotywowały się do tego by zmienić swoją sylwetkę, że nie warto czekać na odpowiedni moment, ponieważ on nigdy nie nadejdzie. Tak samo nie powinny one liczyć na cud, bo jedynym cudem według Ewy jest: „C-zas U-nieść D-upeczkę”.

Trenerka komentuje również metamorfozy kobiet, które w pocie czoła kontynuowały walkę o swoje ciało nawet w chwilach kryzysu. Podkreśliła, że codziennie wrzuca te zdjęcia po to by zmotywować kolejne osoby do ruchu i zdrowego odżywiania. Wiele kobiet wzdycha do tych zdjęć i marzy o podobnej przemianie, jednak lenistwo bierze górę i ostatecznie nic nie robią.

„Zauważ, że każda z Was jest INNA, każda wyjątkowa. ALE PRZEPIS NA ZDROWIE I PIĘKNE CIAŁO jest dla wszystkich ten sam.”

Ewa Chodkowska podkreśla, że przepisem na wspaniałą sylwetkę jest połączenie trzech podstawowych punktów: regularny trening (nawet taki 20 minutowy), dobrze zbilansowany jadłospis oraz regeneracja. Wystarczy trochę chęci i poświęcenia na kilku pierwszych treningach, a w pewnym momencie ciężko będzie sobie wyobrazić dzień bez ćwiczeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here