Adam Małysz znalazł nowe zajęcie! Wypalił się przy skokach narciarskich?

0
Adam Małysz
Adam Małysz fot. Instagram

Czy to możliwe, że Adam Małysz skończy ze skokami narciarskimi? Takie przypuszczenia wysuwają Internauci pod zdjęciem, które Orzeł z Wisły zamieścił na swoich mediach społecznościowych. Fotografia na Instagramie pokazuje, czym teraz zajmuje się Małysz.

Adam Małysz znalazł nowe zajęcie, co ze skokami?

Małysz to prawdziwy fenomen skoków narciarskich. Nikt nie doprowadził do takiego skonsolidowania społecznego, jak Adam w latach swojej świetności. Miliony Polaków śledziło poczynania Orła z Wisły, a drugie tyle złapało „zajawkę” do skoków narciarskich. Nikt nie ma wątpliwości, że to dzięki Małyszowi skoki w Polsce są w miejscu, w którym są, a więc na światowym poziomie. Obecnie Adam Małysz nie uprawia już skoków narciarskich jako czynny zawodnik, ale zajmuje intratną posadę w Polskim Związku Narciarskim. Jest dyrektorem kadry skoczków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adam Małysz (@adammalyszofficial)

Multimedalista Olimpijski, Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, a także czterokrotny zwycięzca Pucharu Świata odpoczywa od skoków narciarskich, które zostały storpedowane przez pandemię koronawirusa. Małysz podzielił się z fanami na Instagramie swoim nowym hobby.

Wielu z was wie, że jestem fanem amatorskiego ogrodnictwa. W zeszłym roku postawiłem przed domem wielkie donice na zioła. Teraz potrawy, które gotujemy mają jeszcze więcej smaku dzięki domowym przyprawom. – napisał Adam Małysz.

Wielu fanów nie zrozumiało jednak przesłania Małysza. Dla skoczka uprawy to odskocznia od codzienności. Jest to także zabicie czasu podczas pandemii, kiedy nie może realizować się w ukochanej dyscyplinie. Uspokajamy wszystkich, którzy myśleli, że Adam Małysz definitywnie kończy ze skokami narciarskimi. Orzeł z Wisły pozostaje dyrektorem kadry skoczków. Mamy nadzieję, że w nowym sezonie poprowadzi wraz z Michalem Dolezalem Stocha, Żyłę, Kubackiego i spółkę do największych sukcesów. Wszak, kiedy mówimy skoki narciarskie, automatycznie myślimy o Adamie Małyszu. Jest on prawdziwym fenomenem tejże zimowej (choć w ostatnim czasie także letniej) dyscypliny.

źródło: Instagram, materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here