Doda w skąpym bikini. Uwagę przykuło także to, co napisała pod zdjęciem

1
9913
Doda
Doda

Dorota Rabczewska szykuje mocne uderzenie. Rozpoczęły się już nagrania do jej filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Poznaliśmy też obsadę aktorską. Teraz Doda przekazała fanom kolejną, ważną wiadomość, a wszystko okrasiła zdjęciem w… skąpym bikini. Jak sama zauważa, ciężko skoncentrować uwagę na informacji, mając przed oczami taki widok.

Doda w skąpym bikini, ale nie o zdjęcie chodzi

Dorota Rabczewska przyzwyczaiła już, że w swoich social mediach nie zna granic. Doda wrzuca zdjęcia, które innym gwiazdom nie przeszłyby nawet przez myśl. Z jednej strony nie ma się co dziwić, bowiem Rabczewska dysponuje niemalże idealnym ciałem. Z drugiej jednak, niektórzy twierdzą, że Doda przekracza granice dobrego smaku.

Tym razem Dorota Rabczewska zdecydowała się dodać zdjęcie z mazur. Celebrytka jest na nim w różowym, skąpym bikini. Mocno wycięty dół odsłania jej tatuaż. A całość eksponuje wciąż nienaganną sylwetkę Dody, mimo upływających lat.

Jednak nie o zdjęcie Rabczewskiej chodziło. Choć pewnie zostało ono wrzucone, aby zwiększyć zasięgi posta. Doda przekazała fanom ważną wiadomość odnośnie jej najnowszej produkcji „Dziewczyny z Dubaju”

Mój jedyny i ostatni wolny weekend przed planem. Od poniedziałku zaczyna się moja wspaniała przygoda filmowa, do której przygotowywałam się przez ostatnie pół roku – napisała na Instagramie Dorota Rabczewska.

To tylko świadczy o tym, jak poważnie Doda podchodzi do swojego filmu. Obsada aktorka rozbudza nadzieje, a zapowiedzi Dody, że materiał będzie wstrząsający powodują, że już nie możemy doczekać się premiery.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

źródło: Instagram

1 KOMENTARZ

  1. Lepiej skasujcie słowo „niemalże” w zdaniu:
    „(..) bowiem Rabczewska dysponuje niemalże idealnym ciałem”, bo Doda wytoczy wam proces

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here