Biedronka. Produkty za darmo to ściema? Sprawdź, jak jest naprawdę

0
Biedronka promocje
Biedronka promocje

Sieć Biedronka ogłosiła właśnie kolejne, mega wyprzedaże. W Internecie aż roi się od wielu sprzecznych opinii, dlatego też postanowiliśmy sprawdzić, na czym rzeczywiście polegają promocje Biedronki i czy nie są ściemą.

Biedronka rozdaje produkty za darmo?

Gazetka promocyjna na weekend mocno zaskoczyła klientów sieci Jeronimo Martins. Pierwsze wyprzedaże pojawiły się już na piątek, ale prawdziwy szturm został przygotowany na sobotę. Okazuje się, że Biedronka zaprezentowała właśnie promocje 100%. Czy rzeczywiście dostaniemy w ich ramach produkty za darmo?

Nie do końca. Dlatego też wielu klientów okrzyknęło promocje Biedronki mianem wielkiej ściemy. Musimy jednak w tym miejscu wytłumaczyć portugalską sieć. Jak się okazuje promocje 100% rzeczywiście nie oznaczają, że dostaniemy te konkretne produkty, podczas sobotnich zakupów za darmo. Biedronka da nam jednak voucher na następne zakupy. Czyli de facto zrobimy je… za darmo.

W najbliższą sobotę, 27 lipca, wszyscy posiadacze karty Moja Biedronka, po dokonaniu zakupów produktów NITEO TOOLS za co najmniej 50 złotych, otrzymają voucher o wartości 100% (max. wartość vouchera to 50 zł na jedną kartę)

Voucher będzie można wykorzystać 3 lipca na kolejne zakupy w Biedronce. O szczegółach przeczytacie na oficjalnej witrynie internetowej portugalskiego dyskontu handlowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here